Новий випуск шоу «Гей пропаганда» на каналі Гендер Зет: розвінчання абсурдних російських фейків

На YouTube-каналі Гендер Зет вийшов новий епізод шоу «Фейк-контроль», ведучою якого традиційно є Вікторія Василівна. У випуску розбирають одразу кілька прикладів російської дезінформації, що стосуються ЛГБТ-спільноти, релігії та українських політиків.

«Тоноване скло» і «гріховні втіхи»

Першою темою стала заява російського депутата Віталія Мілонова. Він запропонував заборонити тоноване скло в автівках, бо, за його словами, це «ознака нетрадиційної сексуальної орієнтації». Вікторія Василівна іронізує з цієї абсурдної логіки та порівнює її з сюжетами з роману Джорджа Орвелла 1984.

«Лесбійка-єпископиня»

Друга частина випуску присвячена реакції російських медіа на обрання жінки — Черіан — архієпископинею у Вельсі. Пропагандистські ресурси назвали її «збоченкою» лише через те, що вона є лесбійкою. Ведуча наголошує, що Черіан має багаторічний досвід у церкві та стала першою жінкою-священницею англіканської церкви ще у 1994 році. Вона довго приховувала свою сексуальність через упередження у релігійному середовищі, однак її обрання є важливим кроком уперед для рівності у церкві.

«Поцілунок» Гончаренка та Гетьманцева

Фінальна тема випуску — поширене у російських медіа відео, де нібито українські депутати Олексій Гончаренко та Данило Гетьманцев цілуються. Насправді це дешевий дипфейк, створений за допомогою штучного інтелекту. Оригінальне відео показує їхню сварку біля парламентської трибуни через поправку щодо мита на імпорт сої та ріпаку.


Як підсумовує Вікторія Василівна, усі російські новини — це суцільний фейк, а головна мета «Фейк-контролю» — розвінчувати ці маніпуляції. Ведуча закликає підтримувати проект фінансово, донатити на ЗСУ та пам’ятати: правда завжди на боці України.

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар