Канадская нефтяная компания принесла свои извинения за рекламу с лесбиянками

Канадской нефтяной компании пришлось извиниться за свою рекламу, которая была сочтена унизительной для женщин и лесбиянок.

Canada Oil Sands Community опубликовали в интернете рекламный баннер с откровенным выпадом в сторону Саудовской Аравии за то, что в ней запрещены однополые отношения.

Баннер содержал в себе следующую надпись: «В Канаде лесбиянки считаются горячими! В Саудовской Аравии, если ты лесбиянка, ты умрёшь! Почему мы импортируем нефть из стран, в которых лесбиянки не считаются горячими?». После многочисленных жалоб и критики со стороны общественности рекламу удалили. Одна из пользователей прокомментировала данный баннер: «Это был отвратительный баннер, фетишизирование женщины и притеснение лесбиянок, превращающее их в объект мужского удовольствия – в нечто, что мужчины считают «горячим».

Некоторые пользователи даже предложили свой вариант рекламы, менее скандальный и смешной, но с тем же посылом: «Знаете ли вы, что в Саудовской Аравии быть геем незаконно? Если вас за это поймали, то вы умрете. Почему Канада импортирует нефть из таких мест, когда у нас есть своя?»

Руководство компании Canada Oil Sands в лице основателя Робби Пикарда уже принесло извинения и заверило общественность, что не хотело никого обидеть такой рекламой.

Источник

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією

11 фільмів від квір-режисерок і режисерів, які варто подивитися

Якщо ви шукаєте фільми для вечора вдома, ось кілька рекомендацій — усі вони зняті квір-режисерками та режисерами. Від наукової фантастики до історичних драм і навіть різдвяних комедій — не всі мають ЛГБТК+ тематику, але більшість — так!​

(більше…)

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Нкуті Ґатва зіграє Крістофера Марлоу у «темному та сексуальному» новому шоу у Вест-Енді

Нкуті Ґатва та Едвард Блюмел зіграють головні ролі у прем’єрі нової вистави Вест-Енду Born with Teeth («Народжені з іклами»).

(більше…)

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Міхал Шульджинський: Культурна війна задля поляризації. Чому польська PiS лякає міграцією та всиновленням дітей одностатевими парами

Правляча польська партія Право і справедливість (PiS) та виборчий штаб Кароля Навроцького останніми днями активно ескалують культурну війну, використовуючи теми міграції та всиновлення дітей одностатевими парами в Польщі. Непрямо це свідчить про ефективність стратегії, яку реалізують політики опозиції — зокрема, Рафал Тшасковський та Дональд Туск.

(більше…)

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Сьогодні, у другу п’ятницю квітня, світ відзначає День мовчання

Day of Silence — це міжнародна акція, яка виникла у США в 1996 році як студентський протест проти мовчання щодо дискримінації, насильства та злочинів на ґрунті ненависті до ЛГБТІК+ людей. Перший Day of Silence відбувся у Вірджинії (США), де участь взяли близько 150 студентів.

(більше…)

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Найвідвертіша роль. В український прокат вийде фільм Квір з Денієлем Крейґом

24 квітня в українських кінотеатрах стартує показ драми Квір — нового фільму Луки Ґуаданьїно, головну роль в якому зіграв Денієль Крейґ.

(більше…)

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!