Мерайя Кері та Меган Ті Стальйон очолять Прайд у Лос-Анджелесі

Щорічне найбільше у світі свято ЛГБТ-культури у Лос-Анджелесі (США) відбудеться цього року 9 та 10 червня в Історичному парку.

Цього року його очолять не хто інший, як Мерайя Кері (Mariah Carey) та Меган Ті Стальйон (Megan Thee Stallion). Список інших артистів наразі не оголошено.

Дводенне музичне прайд-шоу у Лос-Анджелесі розпочнеться з виступу Thee Stallion у п’ятницю, 9 червня. Мерайя Кері вийде на сцену 10 червня.

“Я схвильована і пишаюся тим, що є частиною Лос-Анджелесського прайду цього року, – написала Мерайя Кері в соцмережах. – Я щаслива знову бути разом із ЛГБТ-спільнотою тут, у Південній Каліфорнії, і в усіх країнах! Давайте зберемося разом, щоб перемогли – любов, інклюзивність та гордість”.

Меган Ті Стальйон підкреслила, що їй:

“не терпиться очолити Лос-Анджелеський прайд і підтримати феноменальну ЛГБТ-спільноту”. “Цей неймовірний захід пропагує різноманітність, інклюзивність та рівність, тому для мене велика честь виступати та веселитися разом з усіма”, – додала вона.

Офіційне гасло Лос-Анджелесського прайду цього року – “Все разом із гордістю” (All Out With Pride). Він, зауважує “Out”, покликаний відзначити різноманітність та стійкість ЛГБТ-спільноти.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією