Американські футболістки Алі Крігер та Ешлі Харріс усиновили другу дитину

Футболістки збірної США Алі Крігер та Ешлін Харріс повідомили про те, що всиновили новонародженого хлопчика, якому дали ім’я Оушен Мейв Крігер-Харріс.

Алі Крігер та Ешлін Харріс одружені з 2019 року. Пара вже виховує дівчинку, про удочеріння якої повідомлялося у лютому 2021 року.

“Ми з дружиною раді повідомити, що усиновили хлопчика, – написала Харріс в “Інстаграмі”. – Наші серця переповнені, ми так вдячні за любов та підтримку, яку виявили наша родина, друзі та клуб”.

…Ми неймовірно вдячні та схвильовані цим новим етапом, оскільки ми виховуємо двох дітей віком до двох років, – продовжила Харріс, наводить її слова “Out”. – Нехай тривають безсонні ночі… І я не хотіла б нічого іншого . Ласкаво просимо до нашої родини, малюка. Твої мами та старша сестра тебе дуже люблять”.

…Ми так схвильовані збільшенням нашої родини і дуже раді тому, що з нами тепер два прекрасні малюки, з якими ми можемо розділити життя! Крихітка, тебе вже так люблять і обожнюють, і я так пишаюся тим, що я твоя мама” , – Додала Алі Крігер.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ali Krieger (she/her) (@alikrieger)

Алі Крігер та Ешлін Харріс (Ali Krieger, Ashlyn Harris) разом з 2010 року, вони вперше познайомилися в розташуванні американської національної футбольної команди. Харріс зробила пропозицію Крігер у вересні 2018-го під час пікніка. 2019-го жінки зіграли весілля.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією