Melovin: Після перемоги не дай Бог почути якусь грьобану російську пісню

Співак Melovin заявив, що підтримує ідею “нелагідної українізації” та не розуміє тих співвітчизників, котрі досі “принципово” спілкуються російською. Його лякає думка про те, що після перемоги в Україні знову залунають пісні мовою країни-агресора.

На думку Мела, це, зокрема, зведе нанівець усе нинішнє об’єднання українського шоубізу.

Про це артист говорив із “МУЗВАР”.

Стосовно об’єднання – мені страшніше, після перемоги, дуже стрьомно, не дай бог почути якусь грьобану російську пісню з радіо, на вулиці, з телефону в кого-небудь – от це мені дуже страшно. Тому що вийде так, що все це об’єднання – воно було до сраки“, – зізнався Melovin.

Що стосується особисто його, то він не лише перейшов на українську мову, а і практично перестав слухати російськомовну музику, яка йому колись подобалася.

Чи важко змінювати позицію в голові? Ні, не важко. Моїх людей і друзів убивають – що значить “важко змінити свою позицію”?! Це також звичка, її також можна змінювати. Я – так, я буду таким “конченим”, як там писали в коментарях, так, я буду підтримувати вислови (Ірини) Фаріон. Мені подобається ця нелагідна українізація. Чомусь лагідної русифікації у нас не було ніколи, була дуже жорстка. Ну от, треба те ж саме робити. Тому не розумію принципової позиції “я не буду спілкуватися українською, це принципово, буду общаться на русском, какая разніца”. Какая разніца? От, іди, сосі, моя красавіца, до путіна“, – наголосив він.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією