Організація Pride закликає бойкотувати Nicki Minaj: «Вона не наша подруга»
Британська організація Pride закликала ЛГБТК+ заклади бойкотувати Nicki Minaj після її нещодавніх заяв.
21 грудня реперка виступила на сцені AmericaFest від Turning Point USA в розмові з вдовою Чарлі Кірка Ерікою Кірк.
Під час бесіди Minaj повністю підтримала «гарного та ефектного» Трампа та його віцепрезидента JD Vance, а прихильників MAGA назвала «крутими дітьми».
12-разова номінантка на Grammy також підтвердила свою опозицію до губернатора Каліфорнії Гевіна Ньюсома через його підтримку транс-молоді та закликала хлопчиків бути «більш мужніми».
Вона сказала натовпу: «Хлопчики, будьте хлопчиками… Це нормально. Будьте хлопчиками. Нічого поганого в тому, щоб бути хлопчиком… Як це потужне? Як це глибоке? Хлопчики будуть хлопчиками, і в цьому нічого поганого».
Її слова викликали шалену реакцію фанатів, особливо в ЛГБТК+ спільноті.
24 грудня акаунт під назвою @prideukorg розкритикував реперку та закликав ЛГБТК+ заклади бойкотувати Minaj.
«Шановні ЛГБТК+ заклади… Будь ласка, утримайтеся від відтворення будь-якої музики Nicki Minaj. Вона не наша подруга #boycottnickiminaj», — йшлося в пості. Він набрав понад 1,7 мільйона переглядів і понад 19 тисяч лайків.
Dear LGBTQ+ Venues…
Please refrain from playing any Nicki Minaj Music. She is not our friend #boycottnickiminaj— PRIDE 🏳️🌈🏳️⚧️🇬🇧 (@prideukorg) December 24, 2025
Коментарі під постом вимкнули, але люди швидко репостили його та ділилися думками — багато від обурених фанатів Minaj.
Один фанат відповів: «Ви не говорите від імені всіх геїв і транс-людей. Заткніться на х**!»
Інший написав, згадуючи використання платформи X Ілона Маска та купівлю синьої галочки: «Але ж ви маєте платний акаунт у Twitter Ілона Маска…»
Хтось інший додав: «Говорити це на платформі республіканців LMAOOO — ви справді дурні».
«Я гей, і я продовжуватиму підтримувати та любити Nicki Minaj», — написав ще один коментар.
«Музика надто добра для бойкоту. Ви самі на це, особливо оскільки ви не можете відкласти 212 і Broke With Expensive Taste від Azealia», — йшлося в іншому коментарі.
Azealia Banks має довгу історію образливих заяв. У липні вона зазнала чергового осуду після слів, що бути геєм чи транс — «не природно».
Попри те, що більшість онлайн-реакцій критикували організацію Pride і підтримували Minaj, реперка також отримала публічний осуд, зокрема від зірки RuPaul’s Drag Race Heidi N Closet.
Драґ-квін назвала реперку «MAGA Minaj», що спонукало Minaj витратити час на відповідь із виправленням граматики в пості Heidi N Closet.
