Гідність і права: інтерв’ю з прайд-активісткою Анною Шаригіною

Анна Шарігіна — українська громадська діячка, феміністка та ЛГБТК+-активістка, співзасновниця лесбійсько-феміністичної організації «Сфера» у Харкові та проєкту «ХарківПрайд», голова організації «КиївПрайд».

Вона організовує просвітницькі заходи та адвокатує за гендерну рівність і рівні права для квір-спільноти. Діяльність Анни спрямована на боротьбу з дискримінацією ЛГБТК+-спільноти та жінок, а також підтримку соціальних змін в Україні.

Журналіст Ґвара Медіа поспілкувався з Анною про її роботу на підтримку ЛГБТК+-спільноти, перешкоди з боку поліції під час проведення заходів, гомофобію в суспільстві, вплив російської пропаганди, політику Трампа та майбутнє організації «Сфера» у просуванні рівності в Україні.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією