Єва Лонгорія та Габріель Юніон зіграють у гей-комедії для Amazon

Акторка та продюсерка Єва Лонгорія разом із акторкою та моделлю Габріель Юніон затіяли спільний проект – гей-комедію для Amazon Studios.

Ці двоє не тільки продюсуватимуть фільм, а й збираються зіграти в ньому головні ролі, повідомляє Variety з посиланням на Юніон.

Юніон (Gabrielle Union) та Лонгорія (Eva Longoria) відомі підтримкою ЛГБТ-спільноти та є улюбленцями ЛГБТ. Не кажучи про те, що Юніон – одна з найкращих батьків гомосексуальної дитини.

Поки що відомо, що автор безіменного проекту – чиказький художник, активіст і письменник Рікардо Гамбоа, який був сценаристом серіалу Олени Уейт “Чі”.

Крім того, Юніон розповіла про інший свій фільм, режисером якого буде Біллі Портер. В основу сюжету покладено особисту історію Юніон та її прийомну трансгендерну дочку баскетболістку Дуейна Уейда, яка попросила відвезти її на перший ЛГБТ-прайд, коли їй було десять років.

У фільмі розповідатиметься про трьох старшокласників з Род-Айленда, які вирушають у самостійну подорож на свій перший прайд у Нью-Йорку.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією