Християнський вчитель фізкультури використовував Grindr для пограбування геїв

Антуана Пертіта, мешканця Вокегану, звинувачують у пограбуванні щонайменше трьох чоловіків, яких він заманив до району Вест-Сайду за допомогою Grindr.

Колишній вчитель християнської школи був заарештований і звинувачений у скоєнні кількох насильницьких злочинів проти чоловіків, з якими він познайомився через додаток для гей-знайомств Grindr.

33-річного Антуана Пертіта, колишнього вчителя фізкультури і охоронця християнської академії Lions Mathematics and Science у Вокегані, звинувачують у тому, що він використовував Grindr для пошуку потенційних жертв і пограбувань.

Школа видалила його зі списку викладачів, згідно з повідомленням сканера округу Лейк МакГенрі.

Пертіту, жителю Вокегану, який одружений та має чотирьох дітей, було пред’явлено звинувачення за трьома пунктами у збройному пограбуванні та викраденні із застосуванням вогнепальної зброї, а також за одним пунктом у викраденні автомобіля, за його ймовірну причетність до трьох окремих нападів на чоловіків у Вест-Сайді Чикаго влітку минулого року.

Згідно з прес-релізом Департаменту поліції Чикаго, Пертіт був заарештований членами оперативної групи з викрадення транспортних засобів 26 березня в кварталі 3000 на Південній авеню Сакраменто, в районі Літл-Віллідж в Чикаго. Жертви впізнали в ньому людину, яка нібито утримувала їх проти їхньої волі і пограбувала, погрожуючи пістолетом.

Серед них троє жертв:

33-річний чоловік, у якого 21 червня також викрали автомобіль.
51-річний чоловік, який повідомив про пограбування 24 червня.
30-річний чоловік, якого пограбували 13 липня.

Усі три злочини сталися в районі Норт-Лоундейл.

Прокурори стверджують, що Періт використовував Grindr, щоб вистежити жертв і отримати їхні адреси під виглядом знайомства. Потім він нападав на чоловіків і грабував їх, погрожуючи пістолетом.

Прокурори також стверджують, що у Пертіта був спільник, який допомагав утримувати чоловіків у полоні і вимагав, щоб вони передали йому свою особисту банківську інформацію.

Періт постав перед судом округу Кук 27 березня, і тоді суддя Мар’ям Ахмад постановила затримати його до суду, повідомляє Chicago Sun-Times.

Раніше Пертіта вже заарештовували в січні за його ймовірну участь у вторгненні в будинок 8 жовтня. Звинувачення йому не були висунуті.

За словами прокурорів, Періт і його спільник нібито помітили чоловіка, з яким Періт спілкувався на Grindr, коли той вигулював свого собаку в місті Сісеро, штат Іллінойс, повідомляє CWB Chicago.

Вони нібито пішли за чоловіком і, погрожуючи зброєю, увірвалися в його будинок, змусили його лягти обличчям вниз на підлогу в спальні і розблокувати телефон і банківські рахунки, щоб вони могли пограбувати його гроші.

Коли чоловіки копалися в телефоні, Пертіт нібито поставив ногу на обличчя чоловіка і наказав йому не піднімати голову.

Потім він і його спільник зв’язали жертві ременями ноги і руки, заклеїли йому очі скотчем і запхали в рот рушник, а потім почали обшукувати будинок у пошуках цінних речей.

Чоловіки втекли з контейнером монет, $50 готівкою, а також телефоном, смарт-годинником і ключами жертви.

Жертва пограбування в Цицероні врешті-решт звільнилася і зателефонувала до 911. Поліція знайшла відео з камер спостереження ззовні будинку чоловіка. Як повідомляється, пристрій для зчитування номерних знаків показав, що автомобіль Пертіта був у цьому районі під час вторгнення, так само як і дані з телефону Пертіта. Але жертва не змогла впізнати Пертіта на впізнанні.

Поліція Розмонту затримала Пертіта наступного дня. Під час обшуку його автомобіля поліцейські знайшли чорну маску для обличчя і сіру толстовку з капюшоном, схожі на ті, що були на одному з нападників на будинок Цицерона, а також набої і викрадений 9-міліметровий пістолет, але врешті-решт відпустили Пертіта.

Поліція зазначає, що пограбування Цицероні має багато спільного з озброєним пограбуванням і ймовірним викраденням у районі Роджерс-парк у Чикаго 28 червня, а також з іншою серією пограбувань, пов’язаних з Grindr, в яких брали участь щонайменше 15 чоловіків, повідомляє CWB Chicago.

У цих 15 випадках жертв заманювали до покинутих будинків у районі Норт-Лоундейл ті, з ким вони познайомилися на Grindr. Як тільки вони потрапляли в ці місця, їх грабували, а деяких зв’язували і змушували віддати телефонні та банківські дані, повідомляє Департамент поліції Чикаго.

Хоча додатки для знайомств революціонізували сферу знайомств для геїв, вони також несуть ризики, якщо люди занадто охоче або легко діляться особистою інформацією або даними про геолокацію. За останнє десятиліття з’явилося кілька повідомлень про схеми заманювання, в яких жертв заманюють у певне місце, де на них нападають, грабують, шантажують або навіть заарештовують.

У країнах, де гомосексуальність криміналізована, поліція і дружинники використовують додатки для знайомств, щоб затримувати чоловіків, підозрюваних у гомосексуальності, і вбивати їх або ув’язнювати за порушення законів про боротьбу з розпустою або проституцією.

У США більшість схем заманювання включали злочинців, які обирали геїв або бісексуалів з метою пограбування, при цьому злочинці припускали, що жертви часто будуть занадто збентежені або налякані, щоб повідомити про інцидент в поліцію.

Інші користувачі використовували додатки для знайомств, щоб домовитися про зустрічі з чоловіками з наміром вбити або покалічити їх. Наприклад, у Луїзіані чоловік намагався вбити, скалічити і розчленувати чоловіка, з яким познайомився на Grindr, а в Іспанії підозрюваний серійний вбивця використовував додатки для знайомств, щоб переслідувати і вбивати потенційних жертв.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією