Уряд Делі оголосив про безкоштовний проїзд на автобусах для транс-спільноти в столиці

Уряд Делі оголосив про безкоштовний проїзд в автобусах для трансгендерної спільноти в Нью-Делі, Індія.

5 лютого головний міністр Арвінд Кеджрівал оголосив про це, зробивши громадський автобусний транспорт безкоштовним для спільноти.

Проїзд в міських автобусах вже є безкоштовним для жінок і людей похилого віку, а тепер ця схема поширюється і на трансгендерних громадян.

“Хочу повідомити гарну новину”, – почав Кеджрівал, як повідомляє Times of India. “За останні 75 років жоден уряд в країні не зробив нічого доброго для спільноти кіннарів (трансгендерів).

Уряд Делі робить великий крок і робить безкоштовний проїзд для членів спільноти в громадських автобусах.

“Як і жінки, члени спільноти кіннарів матимуть право на безкоштовний сафар (проїзд) в автобусах, якими керує уряд Делі”.

Пропозиція все ще має бути представлена уряду, перш ніж вона буде впроваджена. Однак Кеджрівал сподівається, що вони запустять цю схему “в найближчі кілька тижнів”.

Однак інші висловлюють занепокоєння, що не всі, хто ідентифікує себе як транс*персона, зможуть скористатися цією послугою. Рупіка Діллон, директорка НУО SPACE, сказала виданню, що оголошення “вітається”, але спочатку їм потрібно вирішити кілька питань.

“Трансгендер” – це загальний термін, який включає в себе не лише транс-жінок, але й транс-чоловіків. Останніх не приймають у більшості закладів.

“Транс-жінки вже користуються безкоштовним проїздом для жінок у громадських автобусах. Як ви збираєтеся ідентифікувати або визначати, хто є транс-чоловіками?”, – запитав Діллон. Як повідомляється, тисячі транс-людей в країні вже чекають на отримання посвідчень.

Діллон також зазначила, що ЛГБТК+ спільнота потребує підтримки не лише в автобусних поїздках, але й у працевлаштуванні.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією