Ubisoft натякнула на ЛГБТ+ романтичні опції для Assassin’s Creed Shadows

Ubisoft залишає Assassin’s Creed Shadows відкритою для гравців, щоб вони могли досліджувати себе. Це стосується світу, бою і навіть стосунків, які вони обирають у грі.

За словами студії, Assassin’s Creed Shadows дозволить своїм головним героям Ясуке та Наое мати стосунки з “різними типами людей“. Крім того, студія стверджує, що і Ясуке, і Наое “приваблюватимуть і будуть приваблювати різні типи людей“. В результаті гравці зможуть випробувати “безліч стосунків“.

Звичайно, Assassin’s Creed Shadows – не перша гра в серії, де гравці можуть вступати в стосунки з геями, лесбійками та бісексуалами. І в Assassin’s Creed Odyssey, і в Valhalla була така можливість. В обох іграх представлено різноманітні чоловічі та жіночі романтичні стосунки, які були доступні для обох ігрових персонажів.

В Assassin’s Creed Odyssey ці стосунки були дещо менш різноманітними, оскільки ви не могли змінити стать Алексіоса та Кассандри після початку гри. З іншого боку, у Вальгаллі ви могли мінятися між чоловічою та жіночою версією Ейвор.

У майбутній грі Assassin’s Creed Shadows також будуть персонажі, яких можна змінювати. Ці персонажі взаємозамінні впродовж гри і мають різні стилі гри. Однак ми ще не знаємо, чи матимуть ці персонажі свої власні квестові лінії та можливості для стосунків.

Якщо Shadows підуть шляхом Одіссеї, гравці, швидше за все, зможуть мати відкриті стосунки з усіма, кого вони оберуть, і перестрибувати між партнерами незалежно від їхньої статі. З іншого боку, якщо гра піде шляхом Вальгалли, гравцям, швидше за все, доведеться обирати між певними персонажами, з якими вони будуть спати, розвиваючи стосунки з різними NPC впродовж гри.

На даний момент ми все ще дуже мало знаємо про Assassin’s Creed Shadows. Хоча гра вже доступна для попереднього замовлення і пропонує бонусні квести та безліч видань для придбання, Ubisoft не показала ні секунди ігрового процесу. Ми можемо очікувати побачити це наступного місяця на заході Ubisoft Forward. Запуск гри очікується 15 листопада для PS5, Xbox Series X/S та ПК.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар