Сотні людей вийшли на Прайд фестиваль у столиці Непалу Катманду

Щорічний парад, що відбувся у вівторок (20 серпня), став першим з тих пір, як гомосексуальні пари отримали можливість легально реєструвати одностатеві шлюби, а в лютому пара лесбійок увійшла в історію, ставши першою, чиї шлюби були визнані урядом.

ЛГБТК+ спільнота пройшла парадом через Катманду. (Sanjit Pariyar/NurPhoto/Getty Images)

Натовпи людей пройшли парадом через столицю, щоб відзначити рівні права і згадати тих, хто не зміг до них приєднатися – дата збіглася з фестивалем Гай Джатра, який вшановує тих, хто помер за останній рік.

Непальський прайд-парад збігся у часі з фестивалем Гай Джатра. (Sanjit Pariyar/NurPhoto via Getty Images)

Бхуміка Шрестха, активістка руху за права ЛГБТ та актриса, сказала: «Фестиваль Гай Джатра – це фестиваль, який [має] давню традицію, і ми всі тут зібралися, щоб допомогти зберегти і продовжити цю традицію, і як сексуальна меншина робимо свій внесок у порятунок цієї традиції», – повідомляє “Голос Америки”.

Місцеві жителі вийшли на вулиці, щоб відсвяткувати. (Prabin Ranabhat/SOPA Images/LightRocket/Getty Images)

«Ми також відзначаємо цей день як прайд-парад».

На прайді домінували вигадливі костюми. (Пракаш Матема/AFP/Getty Image)

Непал – друга азійська країна, яка легалізувала одностатеві шлюби, після Тайваню, парламент якого ухвалив закон про легалізацію рівності у 2019 році.

Подія була буйством яскравих кольорів. (Sanjit Pariyar/NurPhoto/ Getty Images)

Таїланд, схоже, стане третьою після того, як його нижня палата парламенту ухвалила законопроект, що надає юридичне визнання одностатевим шлюбам.

У червні сенат країни прийняв законопроект в остаточному читанні. Тепер він потребує королівського схвалення короля Ваджіралонгкорна, перш ніж стане законом.

Птахи злетілися в Катманду. (Пракаш Матема/AFP/Getty)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар