У Великій Британії троє хлопців заарештовані після ножового поранення трансґендерної жінки

Троє підлітків у віці від 12 до 16 років були заарештовані після того, як у Стоктоні, графство Дарем, Велика Британія, була поранена ножем трансгендерна жінка, повідомила поліція.

Як повідомляється, озброєна поліція була направлена на місце передбачуваного нападу на Нортон Роуд, Стоктон, у вівторок ввечері (2 липня).

За повідомленням поліції Клівленда, жертві, якій близько 20 років, була надана медична допомога на місці події, після чого її доставили в лікарню для проведення операції з приводу глибокої рани на нозі.

Троє підлітків у віці 12, 14 і 16 років були заарештовані і перебувають під вартою в поліції на момент повідомлення. Інцидент розглядається як злочин на ґрунті ненависті.

“Ніхто ніколи не повинен боятися стати мішенню для нападу лише за те, що він є тим, ким він є”, – сказав помічник начальника поліції Клівленда Річард Бейкер (Richard Baker).

“Фізичне насильство над людиною або образи, пов’язані з її гендерною ідентичністю, расою, інвалідністю чи будь-якою іншою відмінністю, є неприйнятними і не будуть терпимими в наших громадах.

“Поліція Клівленда надзвичайно серйозно ставиться до всіх повідомлень про злочини на ґрунті ненависті та інциденти на ґрунті ненависті, оскільки ми знаємо, що наслідки такого типу злочинів можуть бути травматичними та довготривалими”.

Поліція звертається до всіх свідків інциденту, а також до камер відеоспостереження, які зафіксували цей інцидент, і відстежує записи місцевих камер відеоспостереження в цьому районі. Свідків закликають телефонувати за номером 101 і називати номер виклику 123844.

Злочини на ґрунті ненависті проти транс-людей у Великій Британії різко зросли за останній рік, згідно зі статистикою, яку оприлюднило Міністерство внутрішніх справ у 2023 році.

Дані, опубліковані урядом у жовтні, показали, що кількість злочинів на ґрунті трансфобії в Англії та Уельсі зросла на 11%: у 2022-2023 роках було зареєстровано 4 732 злочини на ґрунті ненависті.

Роком раніше Міністерство внутрішніх справ повідомило, що кількість злочинів на ґрунті трансфобії зросла на шокуючі 56% – з 2 728 до 4 262. За останні п’ять років кількість злочинів на ґрунті ненависті проти транс-людей зросла на 186%.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар