У трейлері четвертого сезону «Академії Амбрелла» Еліот Пейдж та Гарґрівс виконують останню місію

Вийшов перший трейлер четвертого сезону обожнюваного супергеройського серіалу «Академія Амбрелла» від Netflix, в якому Віктор Гарґрівс (Елліот Пейдж) та інші члени клану виконують останню місію.

У трейлері, створеному на мелодію пісні шведського рок-гурту Europe 1986 року «The Final Countdown», ми бачимо, як брати і сестри Гарґрівс залишають своє звичайне життя, щоб востаннє зібратися разом і вирушити на «рятувальну місію».

У трейлері Віктор (у виконанні транс-актора Пейджа) каже, що він та його брати і сестри «зводять один одного з розуму».

«Але коли все йде шкереберть, вони завжди поруч», – розмірковує він.

Офіційний синопсис четвертої частини, за версією Netflix, звучить так: «Брати і сестри Гарґрівс розбіглися після того, як кульмінаційна сутичка в готелі “Облівіон” призвела до повного перезавантаження їхньої часової лінії. Позбавлені своїх здібностей, вони залишилися напризволяще і намагаються знайти нову нормальність – з різним ступенем успіху».

«Проте атрибути їхнього дивного нового світу виявляються занадто важкими, щоб ігнорувати їх протягом тривалого часу. Їхній батько Реджинальд, живий і здоровий, вийшов з тіні і опинився в центрі уваги громадськості, наглядаючи за потужною і мерзенною бізнес-імперією. Таємнича асоціація, відома як «Хранителі», проводить підпільні зустрічі, вірячи, що реальність, у якій вони живуть, – це брехня, і за неї настає велика розплата.

«Поки ці дивні нові сили змовляються навколо них, Академія Амбрелла повинна зібратися разом востаннє – і ризикнути порушити хиткий мир, заради якого вони так багато вистраждали, – щоб нарешті виправити ситуацію», – підсумовується в статті.

Це перший повнометражний погляд на новий серіал після дуже короткого кліпу, який з’явився як частина шоукейсу «Next on Netflix» на Netflix на початку цього року.

У короткому кліпі Пейдж і зірка «Нікі, Рікі, Дікі та Дон» Ейдан Галлахер у ролі Віктора і П’яти Гарґрівсів були вражені і плескали в долоні. Аплодують чому, щоправда, ще належить з’ясувати.

Хоча актор «Близько до тебе» залишається відносно небагатослівним щодо того, про що йтиметься в серіалі, він пообіцяв, що четвертий сезон буде «дуже веселим», з «класичним хаосом і витівками Гарґрівсів».

Пейдж також раніше заявляв, що в останньому сезоні фанати можуть очікувати «хвилювання, сюрпризів, гумору, поворотів», а виконавиця ролі Лайли Піттс Ріту Ар’я назвала його «найкращим сезоном з усіх, що були».

Четвертий сезон «Академії Амбрелла» стане останнім сезоном серіалу

Хоча сюжет четвертого сезону «Академії Амбрелла» зосереджений навколо їхньої фінальної битви, кілька шокуючих поворотів з третього сезону все ще потребують розгадки.

А саме, наприкінці третього сезону надздібних братів і сестер позбавили їхніх магічних здібностей і залишили напризволяще в абсолютно новій вселенській часовій лінії.

Як раніше повідомляв Netflix, у новому сезоні сім’ї доведеться зіткнутися віч-на-віч з «новими ворогами, які хочуть, щоб їх стерли з лиця землі».

Крім того, фанати, затамувавши подих, чекатимуть, як складеться доля членкині Академії Спарроу Слоана (Генезис Родрігес у «Втікачі»).

Слоан загубилась в новій часовій лінії наприкінці третього сезону, яку створив покійний прийомний батько Гарґрівсів, Реджинальд (зірка «Карткового будиночка» Колм Форі).

Слоан не з’явилася в дуже короткому тизерному кліпі «Next on Netflix», залишивши шанувальників у невіданні щодо того, чи з’явиться вона в новому серіалі взагалі.

На початку цього року Еліот Пейдж розповів про «неймовірну» реакцію шоураннера «Академії Амбрелла» Стіва Блекмана на його камінґ-аут у 2020 році, коли він відкрився як транс*персона.

До камінґ-ауту Пейдж був частиною супергеройської драми протягом двох сезонів, і Блекман пропрацював його перехід у сюжетну лінію шоу для свого персонажа Віктора.

«[Він був], мабуть, одним із перших, до кого я звернувся з камінґ-аутом, – пояснив Пейдж.

«Я мав повернутися на зйомки третього сезону і в ідеалі хотів зробити операцію до цього. Я зателефонував йому нервово, і він був неймовірним.

«Він був тим, хто дуже наполягав на тому, щоб це було частиною шоу, і підтримав мене, щоб я міг отримати доступ до лікування, на яке я сподівався в той час».

«Академія Амбрелла» повертається 8 серпня на Netflix.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар