У Франції буде посол із питань прав ЛГБТ+

Прем’єр-міністерка Франції Елізабет Борн у четвер оголосила про створення нової посади – посла з питань прав ЛГБТ+, який займатиметься боротьбою з дискримінацією у всьому світі.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Le Monde.

Таку заяву Борн оголосила під час відвідування центру ЛГБТК+ в місті Орлеан з нагоди 40-річчя декриміналізації гомосексуальності в країні.

За словами глави французького уряду, посла з питань прав ЛГБТ+ буде призначено до кінця року. Він чи вона, зокрема, займатиметься питанням всезагальної декриміналізації гомосексуальності й трансгендерності.

Крім того, уряд Франції створить фонд у три мільйони євро для фінансування десяти нових ЛГБТ+ центрів на додаток до 35 вже існуючих у Франції.

“Підхід президента Республіки, мій підхід, підхід уряду не є двозначним: ми продовжуватимемо боротьбу за досягнення прогресу в правах ЛГБТК+”, – наголосила Борн.

Нагадаємо, раніше кілька лівих політиків у Франції закликали відправити у відставку міністерку з питань місцевого самоврядування Каролін Кайо через те, що у 2013 році на посаді сенаторки вона допустила гомофобні висловлювання.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією