У Британії лікар порадив парі лесбійок “переспати з чоловіком”, щоб народити дітей

У Великій Британії лікар-терапевт запропонував лесбійській парі з Манчестера знайти чоловіка та зайнятися з ним сексом, щоб завагітніти.

Про це повідомляє The Independent, передає Zmina.

Так, у лютому минулого року 32-річна Елісса Гіллер та її 35-річна партнерка Кейлі записалися на приймання до лікаря-терапевта в медичному закладі Orient Road, щоб проконсультуватися щодо можливості вагітності та народження дитини. За словами пари, під час консультації лікар запитав у них, чи вони знають, що для вагітності потрібна чоловіча сперма, потім порадив жінкам “знайти чоловіка, з яким можна переспати”.

Зрештою, лікар запропонував парі поставити їх у трирічний список очікування на приймання до лікаря з питань безпліддя в Національній службі охорони здоровʼя.

Елісса зауважила, що лікар не був грубим чи злим і нібито справді намагався допомогти, але водночас не пояснював своїх дій.

Пара сказала, що не могла повірити, що ця ситуація відбувається насправді, і навіть припускала, що це розіграш.

“Хіба запитують у гетеросексуальних пар, про те, чи знають вони, що для народження дитини потрібна чоловіча сперма?” – зазначила Кейлі.

Крім того, Елісса й Кейлі замовили безоплатну консультацію в клініці Care Fertility в Манчестері, де їх запросили на вебінар про фертильність. Однак, за їхніми словами, захід був присвячений радше питанню штучного запліднення (ЕКЗ) і чоловічій фертильності.

“Там був лише один слайд із написом: “Ми можемо допомогти одностатевим парам”, і на ньому було зображення двох чоловіків”, – розповіла Елісса.

Після цього жінки запустили збір коштів для оплати медичних послуг. У листопаді 2023 року пара вирішила спробувати штучне запліднення. Найближчими тижнями вони дізнаються, чи вдалося Еліссі завагітніти.

“Ми сподіваємося, що Кейлі народить дитину після мене. Сподіваюся, що наша історія допоможе іншим людям зрозуміти, що вони можуть зробити. Кожна пожертва, яку ми отримали до цього часу, не важливо, якого вона розміру, нас дуже зворушувала. Ти не відчуваєш, що заслуговуєш на це, і відчуваєш це як привілей: хтось пожертвував нам грошей і допоміг мати сімʼю”, – зазначила Елісса.

Нагадаємо, що в північній частині штату Нью-Йорк 32-річна Тара Рул подала до суду на систему охорони здоровʼя та медиків. За словами жінки, невролог не виписав їй необхідних ліків, бо вона була “дітородного віку” й лікування могло спричинити ускладнення для плода під час вагітності в майбутньому.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією