У Британії, благодійна організація для ЛГБТК+ старше 50 років закривається назавжди

Єдина в Англії благодійна організація для ЛГБТК+ людей старше 50 років “Відкриваючи двері” (Opening Doors) була змушена назавжди закритись з 29 лютого через постійні фінансові труднощі.

Ця дата знаменує собою завершення 19-го Місяця історії ЛГБТК+ у Великобританії, присвяченого скасуванню 28-го розділу у 2003 році.

Благодійна організація закликала всіх виступити на захист старших поколінь.

Представник благодійної організації сказав: “Закриття під час Місяця історії ЛГБТК+ нагадує нам про стійкість і мужність нашої спільноти.

“Ми активно шукаємо альтернативні мережі підтримки для наших членів“.

82% членів “Відкриваємо двері” сказали, що відчувають себе більш пов’язаними з ЛГБТК+ спільнотою завдяки своїй участі в організації, згідно з опитуванням членів організації, проведеним у 2019 році.

Одним із партнерств, яке продовжує традицію адвокації для літніх квір-членів, є Age UK.

Керол Хорн, менеджерка з соціальних послуг Age UK Richmond, розповіла про свій досвід співпраці з партнерською благодійною організацією.

Вона пройшла навчальний курс, який наголошував на унікальних потребах літніх квір-людей.

Вона сказала: “Багато людей, яким зараз 70-80 років, в молодості вважали, що бути геєм було злочином або буквально психічним захворюванням“.

Хорн згадала про роботу з людьми через організацію Age UK, які зі страху чи збентеження називали свого партнера по життю своїм квартирантом.

Британське дослідження соціальних настроїв свідчить про те, що ставлення громадськості до одностатевих стосунків у 1987 році було бурхливим, 64% з них погоджувалися, що одностатеві сексуальні стосунки завжди були неправильними.

Хорн говорив про необхідність створення доступних і безпечних місць для старшого квір-покоління, згадуючи 80-річну жінку, яка одного разу прийшла до нього, щоб познайомитися з іншими місцевими лесбійками.

Вона розповіла Хорн тоді: “Все, що я знаходжу, – це нічні клуби.

“Я хочу поговорити з іншими людьми, які це розуміють“.

Це призвело до того, що в жовтні відбулася інавгураційна зустріч Rainbow Café, інклюзивного простору для літніх геїв, лесбійок, бісексуалів, трансгендерів і квір-людей в пабі Eel Pie Pub, 9-11 Church Street, Twickenham, TW1 3NJ.

17 людей приєдналися до початкової групи, і Хорн виступила з промовою на відкритті кафе.

Вона сказала: “Наскільки я знаю, в нашому районі немає нічого подібного.

“Я навіть пристебнула ремінь безпеки і вдягла бронежилет, думаючи, що ми можемо отримати якісь злісні коментарі.

Жодної скарги, багато людей кажуть: “Так, я б хотіла прийти“.

Вона також підкреслила важливість наявності простору, де людям не потрібно пояснювати себе або відповідати на незручні гетеронормативні питання про свого передбачуваного чоловіка або дружину.

Гаррі Кеннон, 78 років, який регулярно відвідує зустрічі, розповів про те, як він щомісяця з нетерпінням чекає на гостинний простір, починаючи від милих людей і закінчуючи щедрістю пабу Eel Pie.

Він сказав: “Це дає можливість доторкнутися до ЛГБТ-життя навколо нас, чого мені так не вистачало протягом тривалого часу.

“Це була чудова терапія, як і сама зустріч, і я знімаю капелюха перед Wellbeing Services за те, що вони організували її.

Загалом, нічого, окрім позитиву, за винятком того, що це відбувається лише раз на місяць“.

Щомісячна зустріч запрошує всіх, хто бажає приєднатися, а співробітник Age UK присутній, щоб привітати новачків.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією