У Білорусі прирівняли до порнографії демонстрацію ЛГБТ+

Влада Білорусі криміналізувала демонстрацію ЛГБТ+, запропонувавши трактувати гомосексуальні стосунки нарівні із зоофілією, некрофілією і садизмом.

Міністерство культури Білорусі розширило визначення порнографії, включивши в нього і демонстрацію «нетрадиційних стосунків». Відповідні поправки до інструкції, що регулює «порядок випуску, тиражування, показу, прокату, продажу та рекламування еротичної продукції», було опубліковано на білоруському Національно-правовому порталі в четвер, 11 квітня.

Білоруські чиновники, таким чином, криміналізували демонстрацію гомо- і бісексуальних стосунків, запропонувавши трактувати їх поряд з «антиестетичними сценами статевого акту, сексуальних збочень». Крім того, у Мінкульті дали своє визначення «нетрадиційних стосунків», поставивши гомосексуальність і трансгендерність в один ряд із зоофілією, некрофілією, садизмом, ексгібіціонізмом і сексом однієї людини одночасно з кількома людьми однієї або різних статей.

Міністерство також дало своє визначення педофілії: на думку білоруських чиновників, це «нетрадиційні статеві стосунки між людьми, один з яких не досяг віку 18 років». При цьому віком сексуальної згоди в Білорусі вважається 16 років.

Поширення порнографії в Білорусі заборонено і може каратися позбавленням волі на строк до чотирьох років. Оновлена інструкція Мінкульту про продаж і випуск еротичної продукції набула чинності з 12 квітня, пише DW.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар