Техаська програма Республіканської партії закликає заборонити одностатеве виховання дітей, тому що бути геєм – це «ненормально»

Платформа також закликає до заборони шлюбної рівності і навіть до гендерно-підтверджуючого догляду за дорослими трансгендерами.

У завершеному проекті програми Техаської республіканської партії гомосексуальність називається «ненормальним вибором способу життя», гендерно-підтверджуючий догляд – «жорстоким поводженням з дітьми», а «Година історій про драґ-квін» – «хижацькою сексуальною поведінкою». Платформа була проголосована делегатами штатів-учасниць і буде офіційно прийнята в середу після остаточного підрахунку голосів.

Перелік пріоритетів штату закликає до припинення легальних одностатевих шлюбів, одностатевого батьківства, всіх антидискримінаційних законів щодо ЛГБТК+, всіх прав трансгендерів – включаючи гендерно-підтверджуючий догляд за дітьми та дорослими – заборони контенту ЛГБТК+ в школах та бібліотеках, дефінансування всіх ініціатив щодо різноманітності та рівного доступу до капіталу (DEI), а також правового захисту для всіх, хто дискримінує квір-людей на основі «релігійних чи моральних переконань».

Крім того, платформа Техаської республіканської партії закликає до повного припинення всіх наступних дій: порнографії, федеральних програм соціального забезпечення, законів про мінімальну заробітну плату, політики обов’язкових лікарняних або сімейних відпусток, мережевого нейтралітету, демонтажу пам’ятників Конфедерації, міст-притулків для іммігрантів, державної освіти для дітей без документів, розлучень без вини, сексуального виховання без утримання, абортів, громадянства за правом народження, професорських посад у коледжах та університетах, легалізації канабісу, законодавства про боротьбу зі зміною клімату, відстеження контактів для відстеження інфекційних хвороб, федеральних норм, що гарантують безпечне сільськогосподарське виробництво продуктів, участі США в НАТО та ін. Участь США в Організації Об’єднаних Націй та Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Платформа також закликає до юридичного визнання запліднених людських яйцеклітин людьми, прийняття закону про «колегію виборців штату», який зробить майже неможливим перемогу демократів на виборах у всьому штаті, проведення референдуму про вихід Техасу зі складу США, визнання недійсними всіх федеральних законів, не схвалених окружними шерифами, а також введення християнства в державні школи та урядові будівлі.

«Ми вважаємо, що рішення у справі Обергефелл проти Ходжеса, яке скасовує техаський закон, що забороняє одностатеві шлюби в Техасі, не має жодних підстав в Конституції і має бути анульоване. Ми підтримуємо визначення шлюбу як богоустановленого, юридичного і морального заповіту тільки між одним біологічним чоловіком і однією біологічною жінкою”, – йдеться в платформі, за яку проголосували делегати партії минулої п’ятниці.

«Гомосексуальність – це ненормальний вибір способу життя”, – продовжується в ній. «Ніхто не повинен отримувати особливий правовий статус на підставі своєї ЛГБТК+ ідентифікації….. Ми виступаємо проти одностатевого батьківства, навмисного позбавлення дитини біологічного батька чи матері та інших нетрадиційних визначень сім’ї».

«Ми виступаємо проти всіх зусиль, спрямованих на підтвердження трансгендерної ідентичності», – додається в документі. «Не повинно бути спроб здійснювати так звані “гендерно-підтверджуючі” медичні або психіатричні втручання для осіб у віці від 18 до 26 років», включаючи використання імен і займенників, пов’язаних зі гендером трансгендерних людей. Платформа вимагає, щоб медичні страхові компанії, які покривають гендерно-підтверджуюче лікування, також повністю фінансували процедури де-трансформації.

Платформа стверджує, що будь-які фахівці, які допомагають неповнолітнім у гендерному переході, повинні понести професійне, цивільне та кримінальне покарання, а також судові позови від усіх, хто постраждав від їхньої поведінки. Крім того, вона закликає до того, щоб усі гендерно-сегреговані приміщення у в’язницях, школах та урядових установах були доступні лише для людей відповідно до їхньої біологічної статі, визначеної при народженні.

«Ми підтримуємо повернення до наших шкіл, судів та інших державних установ символів віри в Бога, включаючи молитву, Біблію та десять заповідей», – зазначається у платформі. «Всі фізичні та юридичні особи мають право на свободу совісті і повинні бути захищені законом Техасу, якщо вони з міркувань совісті відмовляються від участі в практиках, які суперечать їхнім моральним або релігійним переконанням».

Закон закликає платників податків збільшити фінансування домашнього навчання, приватних і чартерних шкіл, одночасно виступаючи проти будь-якого державного нагляду за ними. Губернатор Техасу Грег Ебботт (R) використовував анти-ЛГБТК+ риторику, щоб проштовхнути цю політику приватизації шкіл. Критики кажуть, що ця політика спрямована на скорочення фінансування державних шкіл на користь учнів із заможних родин.

Платформа також закликає штат ігнорувати будь-які федеральні закони або правила, які суперечать законам штату. Це включає в себе нові правила щодо Розділу IX і Розділу VII, які забороняють дискримінацію ЛГБТК+ на робочих місцях і в школах. Техас є одним з 13 штатів, очолюваних республіканцями, які судяться з адміністрацією президента Джо Байдена через ці правила.

Він також закликає до прийняття законів, що забороняють піддавати неповнолітніх «соціальному переходу» (тобто пошуку гендеру, відмінного від того, який вони отримали при народженні), «хижацькій сексуальній поведінці» на кшталт «Години розповідей драг-квін», а також «десенсибілізації дітей до сексуальних тем».

Однак федеральні суди заблокували закон Техасу, що забороняє участь дітей у драг-заходах, як такий, що порушує право на свободу слова та зібрань, закріплене Першою поправкою до Конституції. Крім того, федеральний суд також заблокував закон штату Техас, який зобов’язував книготорговців оцінювати книги на основі їхнього сексуального та ЛГБТК+ контенту. Закони, що забороняють фінансування ініціатив DEI, також підірвали інклюзивні тренінги для ЛГБТК+, адвокаційні центри та інформаційні кампанії в школах і на підприємствах, що викликало інші занепокоєння щодо свободи слова.

Незважаючи на те, що республіканці контролюють законодавчий орган штату і губернаторство протягом двох десятиліть, партія все ще бореться за прийняття ключових пріоритетів своєї платформи, зазначає The Texas Tribune.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар