Так звана влада Придністров’я оголосила про початок кампанії на захист «традиційних цінностей»

Про це у соцмережах сповіщує Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ” .

Слідом за хазяїном — Москвою — влада маріонеткового Придністров’я оголосила про початок кампанії на захист т.зв. «традиційних цінностей» і розгортання репресій проти ЛГБТК людей. Кремлівські посіпаки на Дністрі хочуть, за російським зразком, заборонити «пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин і зміни статі», за що карати в адміністративному порядку.

Звісно, одностатеві стосунки не складають будь-якої загрози населенню цієї псевдодержави — воно вимирає природним шляхом через масову еміграцію працездатного населення, яке не бачить для себе майбутнього у цьому глибоко депресивному регіоні Молдови, позбавленому будь-яких економічних і політичних перспектив подальшого існування. Жодних помітних ЛГБТК організацій або активістів там теж немає.

Просто сьогодні саме ставлення до ЛГБТК питань стало визначальним фактором цивілізаційного вибору. Республіка Молдова твердо налаштувалася на приєднання до ЄС та інтеграцію до сучасного вільного світу — відповідно, її влада здійснює потрібні законодавчі та політичні реформи, а президентка Мая Санду та її партія публічно підтримують ЛГБТК рух. Проросійська влада Придністров’я, навпаки, цим рішенням приносить символічну присягу Русскому міру, в чому їх гаряче підтримують молдовська проросійська опозиція та православна церква.

У принципі, те саме, що у нас і всюди в Європі.

Свій до свого по своє.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією