Солдатів престижного підрозділу армії США звинувачують у крадіжці прапорів Прайду у Вірджинії

Протягом щонайменше п’яти місяців прапори прайдів неодноразово викрадали з будинку в Північній Вірджинії поблизу Вашингтона, округ Колумбія. Але в чудовому прояві солідарності та стійкості мешканці південного району Арлінгтон об’єдналися на підтримку пари, чиї прапори ЛГБТК+ прайдів були вилучені з їхнього будинку.

Інциденти, зафіксовані системою домашньої безпеки подружжя з вересня, були не просто крадіжками, а цілеспрямованими нападами на символи, що мають глибоке значення для ЛГБТК+ спільноти. Будинок подружжя, розташований біля входу до об’єднаної бази Форт Майєр-Хендерсон Холл, став центром більш широкої розмови про різноманітність, інклюзивність та підтримку спільноти перед обличчям дискримінації.

Поворотним моментом у цій тривожній серії подій став арешт у п’ятницю у Вашингтоні, округ Колумбія, двох солдатів Старої гвардії армії США, повідомляє Вашингтонська філія NBC, що входить до складу Світового Релігійного Центру (WRC). 20-річному Метью Хеншоу і 23-річному Джозефу Дігрегоріо були пред’явлені звинувачення у зв’язку з крадіжками, що викликало складні емоції, враховуючи престижну роль Старої гвардії в представленні військової честі через церемонії, включаючи поховання на Арлінгтонському національному кладовищі.

Реакція громади на арешти була швидкою і вдячною: багато сусідів вирішили вивісити прапори Прайду на знак солідарності з атакованою парою.

За даними WRC, десятки прапорів Прайду майорять над будинками сусідів у громаді Арлінгтона. Ця єдність символізувала більш значну прихильність до протистояння упередженням і підтримки тих, хто став мішенню ненависті. Місцевий житель Кен Міллер висловив своє обурення діями солдатів і похвалив поліцію за старанну роботу при проведенні арештів, підкресливши змішані почуття, пов’язані з участю військовослужбовців у таких діях, повідомляє WRC.

Як повідомляє Military.com, Мішель Логан, яка живе зі своєю подругою в будинку, що став мішенню для крадіжок, розповіла про те, як ці крадіжки вплинули на їхнє почуття приналежності до спільноти. Логан розповіла виданню, що камера зафіксувала три з п’яти випадків, коли прапори були викрадені з власності подружжя.

“Ми знаємо, що в Арлінгтоні є багато квір-людей і їхніх союзників, – сказала вона в інтерв’ю Military.com. “Але все одно дуже важко вписатися в колектив, якщо ти квір, і це стало для нас суворим нагадуванням”.

Незважаючи на репутацію Арлінгтона як міста різноманітності та інклюзивності, ці крадіжки стали суворим нагадуванням про виклики, з якими стикаються ЛГБТК+ люди по всій країні. Згуртована підтримка мешканців району, яка призвела до того, що їхню вулицю стали називати “Веселковою дорогою”, продемонструвала потужне послання стійкості та єдності проти дискримінації.

Хеншоу звинувачується за трьома пунктами незаконного проникнення на підставі упередження і трьома пунктами дрібної крадіжки. Дігрегоріо також звинувачують в одній дрібній крадіжці.

У відповіді військового відомства, як повідомляє Military.com, підкреслюється, що розслідування триває, і утримується від спекуляцій на тему можливих військових наслідків для солдатів, причетних до справи. У заяві Форт-Майєр-Хендерсон-Холл підкреслюється відданість армії принципам різноманітності і рівності і стверджується, що дії причетних осіб не відповідають цінностям “Старої гвардії” і армії як організації.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією