Служба національних парків США скасувала заборону на проведення прайдів для працівників у формі після реакції ЛГБТК+ спільноти

Міністерка внутрішніх справ США Деб Хааланд скасувала в п’ятницю директиву Служби національних парків, яка забороняла співробітникам брати участь у заходах Місяця гордості ЛГБТК+ в уніформі. Початкова політика, видана 17 травня, призвела до широкої негативної реакції з боку ЛГБТК+ спільноти.

У службовій записці, вперше отриманій Politico Pro, зазначалося, що “прохання співробітників про участь у різноманітних заходах у формі, в тому числі не організованих NPS, суперечать політиці відомства“. Цей крок знаменував собою значний відхід від історії підтримки видимості ЛГБТК+ з боку агентства.

У відповідь на це Хааланд надіслала електронного листа всім співробітникам NPS у п’ятницю вдень, скасувавши директиву. NPS підпорядковується Міністерству внутрішніх справ.

“Я хочу забезпечити кожному співробітнику можливість процвітати в безпечному, інклюзивному і шанобливому середовищі”, – написала Хааланд в повідомленні, яке отримав The Advocate.

У листі Хааланд підкреслюється важливість проведення спеціальних місячників, які включають в себе святкування ЛГБТК+ прайду.

Один із способів, яким ми підтримуємо і відзначаємо те, ким ми є в Департаменті, – це програми, організовані в рамках “Місяців особливої уваги”, які були визначені президентською прокламацією, виконавчими наказами та державним законодавством, щоб гарантувати, що федеральні агентства роблять позитивні кроки для забезпечення рівних можливостей у всіх сферах зайнятості“, – написала вона. “На додаток до подій та заходів, організованих Департаментом та/або окремими бюро та офісами, іноді проводяться зовнішні події та заходи, які сприяють досягненню тих самих цілей, що і в рамках Місяців особливої уваги“.

Спеціальні програми Міністерства внутрішніх справ включають заходи, присвячені американським індіанцям і корінним жителям Аляски, американцям азійського походження, корінним жителям Гавайських і Тихоокеанських островів, зайнятості чорношкірих, Федеральній програмі для жінок, зайнятості латиноамериканців, людям з обмеженими можливостями та ветеранам з інвалідністю, свята червня, ЛГБТК+ прайду і Дню рівноправності жінок.

Хааланд доручила керівникам бюро визначити, як і коли брати участь у цих заходах. “Це може включати маршируючі підрозділи на парадах, стенди на парадах, заходах тощо, – написала вона. “Це дозволило б співробітникам брати участь у заходах в уніформі, представляючи своє бюро“. Хааланд додала: “Цей напрямок набуває чинності негайно“.

Патті Гонія, кліматична активістка і драг квін, яка знялася в рекламному відео з Хааланд, корінною американкою, в жовтні на честь Дня корінних народів, організувала заклик до дії після того, як первісна політика була переглянута, і заявила, що вона не збирається відмовлятися від своєї позиції.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Pattie Gonia (@pattiegonia)

У заяві для The Advocate Патті Гонія похвалила зусилля співробітників ЛГБТК+ паркової служби і підкреслила необхідність запобіжних заходів для запобігання упередженості при затвердженні участі в прайді.

“Ми спілкуємося з нашими контактними особами в парковій службі, щоб отримати їхні відгуки про це оновлення політики, – написала вона. “Тим часом, ми вітаємо співробітників квір-парків з тим, що вони доклали чимало зусиль, щоб домогтися скасування цього рішення. Ми дякуємо Службі національних парків і міністру внутрішніх справ Деб Хааланд за те, що вони прислухалися до своїх співробітників, а також до широкої громадськості. Ми залишаємося обережними щодо того, як буде впроваджуватися оновлена політика”.

Патті Гонія підкреслила важливість впровадження запобіжних заходів, щоб працівники та ресурсні групи могли оскаржити будь-які відмови в дозволі на участь у заходах, оскільки місцеве керівництво парків може мати особисті погляди, які суперечать новій політиці.

Це доказ того, що коли квір-люди борються, ми перемагаємо, – додала Патті Гонія. “Це доказ того, що ніколи не пізно робити правильні речі“.

Президентка і виконавча директорка GLAAD Сара Кейт Елліс також похвалила співробітників, які виступили проти.

Наші національні парки і державні службовці, які там працюють, – це скарби, якими дорожить кожен американець. Співробітники повинні мати можливість висловити підтримку Прайду і всім святкуванням, які об’єднують людей, щоб відобразити прекрасне розмаїття нашої країни і людей“, – сказала Елліс в інтерв’ю The Advocate. “Ми повинні подякувати працівникам Паркової служби, які висловилися проти дискримінаційної політики і які щодня працюють, щоб усі відчували себе бажаними гостями і могли насолоджуватися парками, які належать усім нам“.

Національний прес-секретар Кампанії за права людини Брендон Вульф також відсвяткував цю заяву.

Це хороша новина, – сказав Вульф в інтерв’ю виданню The Advocate. “Служба національних парків відіграє вирішальну роль у визнанні та вшануванні ЛГБТК+ людей, в тому числі шляхом збереження історичних пам’яток, таких як Стоунволл, і надання можливості своїм співробітникам брати участь у прайдах. Останніми роками ми стали свідками хвилі анти-ЛГБТК+ нападів, які поставили ЛГБТК+ людей по всій країні в кризове становище, і важливо, що адміністрація Байдена-Харріса, найбільш про-рівноправна в історії, продовжує демонструвати свою підтримку спільноти“.

The Advocate зв’язався з Міністерством внутрішніх справ, але не отримав негайної відповіді в суботу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар