Штат Луїзіана у США готовий запровадити власний закон «Не кажи» гей

Луїзіана збирається запровадити власний закон «Не кажи “гей”», який обмежує можливості вчителів обговорювати питання ЛГБТК+ у школах штату.

Два роки тому губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс підписав закон «Не кажи “гей”»  у Флориді, який називається “Закон про батьківські права в освіті”. Спочатку закон забороняв обговорення гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації з дитячого садка до третього класу, а потім був розширений до восьмого класу.

З тих пір закон був оскаржений в суді, але Луїзіана тепер слідує його прикладу, прийнявши власну версію анти-ЛГБТК+ закону.

23 травня Сенат Луїзіани прийняв аналогічний законопроект 28-7 голосами. Раніше він пройшов Палату представників 69-28 голосів.

Законопроект № 122, прийнятий усіма республіканцями і двома демократами, «забороняє вчителям та іншим особам обговорювати з учнями їх сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність» у всіх шкільних класах.

Він також забороняє вчителям та керівникам гуртків обговорювати такі теми ЛГБТК+ у позашкільних, спортивних та інших громадських клубах.

Представниця республіканців Доді Хортон, яка представила законопроект, заявила, що він «захистить» дітей.

Хортон сказала через місцеві ЗМІ:

«Ми є останньою лінією захисту для наших дітей. Це має на меті захистити їх від розмов, які їхні батьки повинні схвалити, але які не є частиною навчальної програми, не є частиною предмета, що викладається».

Коли законопроект обговорювався в комітеті, вона додала: «Сексуалізовані особисті дискусії між вчителями та учнями в наших класах є недоречними, і вони можуть позбавити наших дітей невинності, одночасно нав’язуючи бажаний вплив на їхні молоді уми, що розвиваються».

Однак сенатор-демократ Ройс Дюплессі заявив, що законопроект може «негативно вплинути» на ЛГБТК+ молодь, «яка вже має проблеми з психічним здоров’ям».

Законопроект «пригнічує і стигматизує молодих людей, які борються», – сказав він під час дебатів. «Я не думаю, що цей законопроект потрібен».

Дюплессі запропонував поправку, яка б обмежила дію законопроекту дитячим садком до 8 класу і дозволила вчителям обговорювати сексуальну орієнтацію в певних ситуаціях, але поправка не пройшла.

Тепер законопроект буде направлений губернатору Джеффу Лендрі, який, як очікується, підпише його як закон.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар