Шкільна рада Пенсильванії скасувала виступ гея-актора проти булінгу, посилаючись на його “стиль життя”

Виступ Мауліка Панчолі в середній школі Маунтін В’ю в Механіксбурзі був одноголосно скасований шкільною радою району 8 голосами проти 0.

Відкритий гей-актор Маулік Панчолі був позбавлений можливості виступити на зборах проти булінгу в середній школі після того, як було висловлено занепокоєння з приводу його політичної активності і того, що двоє членів шкільної ради назвали його “стилем життя”.

Запланований виступ Панчолі в середній школі Маунтін В’ю в місті Механіксбург, штат Пенсильванія, був одноголосно скасований шкільною радою району на відкритому засіданні 15 квітня.

“Якщо ви вивчите цю людину, то побачите, що він називає себе активістом, пишається своїм стилем життя, і я не думаю, що це повинно нав’язуватися нашим учням у будь-якому віці”, – заявив на засіданні член ради Бад Шаффнер (Bud Shaffner).

Тріша Комсток, колишня учасниця шкільної ради цієї школи, створила петицію на сайті Change.org з вимогою відновити збори співчуття та боротьби з булінгом.

“Те, що сталося, є гомофобним. Будь-хто може піти і подивитися збори, – каже Комсток в інтерв’ю TODAY.com. “Ця рада близька до того, щоб завдати реальної шкоди”.

Чому не запросили Мауліка Панчолі?

Член правління Келлі Поттейгер висловила побоювання, що 50-річний Панчолі буде обговорювати свою дитячу книгу “Найкращий у цьому”, яка розповідає про американського хлопчика-гея індіанця.

“Це не дискримінація його способу життя – це його вибір, – сказала Поттейгер під час зустрічі. “Але це він говорить про це”.

Панчолі зіграв персонажа Джонатана, відданого помічника Алекса Болдуіна, в ситкомі “30 Rock”, а також озвучив персонажа Балджіта в “Фінеасі і Фербі”.

Презентація Панчолі про боротьбу з булінгом у середній школі Маунтін-В’ю була скасована 8-ма голосами проти 0. TODAY.com звернувся до Панчолі за коментарем.

Брук Райерсон, ЛГБТК-старшокласниця, відвідувала середню школу Маунтін-В’ю. Райерсон та її мама планують висловити своє розчарування на наступному засіданні ради 6 травня.

“Це мали бути збори про емпатію та боротьбу з булінгом, – розповідає 16-річна Райерсон в інтерв’ю TODAY.com. “Але це не має значення для правління. Вони хочуть змусити нас замовкнути будь-яким способом”.

Під “нами” Райерсон має на увазі гей-спільноту.

“Вони дають зрозуміти, що не хочуть бачити нашу ідентичність у школі, – каже Райерсон. “Мені пощастило, що у мене є такі друзі і сім’я, які мене приймають, але це, напевно, руйнівно для дітей, у яких їх немає, і тепер вони ще більше відчувають, що вони нікому не потрібні”.

Як вирішила шкільна рада

На сайті Панчолі зазначено, що лауреат премії виступає з доповідями на тему “розмаїття та інклюзії”. Панчолі називає себе активістом і входив до складу Консультативної комісії президента Барака Обами з питань американців азіатського походження та мешканців островів Тихого океану.

У телефонному інтерв’ю TODAY.com Шаффнер сказав, що у нього були побоювання, що Панчолі “зійде зі сценарію” і заговорить про політику.

“Політично вмотивовані дискусії мають відбуватися вдома, а не в класі, – каже Шаффнер. “Декілька членів ради зайшли на його сайт, і нам усім стало зрозуміло, що він є політичним активістом”.

Прес-секретар шкільного округу Камберленд-Веллі Трейсі Панзер повідомила TODAY.com, що директор школи “працює разом зі співробітниками над пошуком молодих авторів, відзначених нагородами, щоб відвідати їх разом з учнями”.

Панцер каже, що візит Панчолі не був включений до початкового порядку денного ради директорів.

“Однак… один з членів ради запропонував відкликати запрошення на запланований на цей рік візит письменника Мауліка Панчолі”, – каже Панцер. “Зрештою, правління проголосувало за те, щоб не дозволити цей візит”.

“Це… могло б врятувати життя”.

Тоні Конте, колишній учень середньої школи Маунтін-В’ю, поділився відкритим листом до Шаффнера на Facebook. У дописі Конте розмірковує про свій досвід закритого підлітка-гея і каже, що “час від часу думав про самогубство”.

“Як і багатьох “інших” дітей, мене дражнили з незрозумілих мені причин, і мені було дуже важко будувати дружбу і дорослішати до здорового мислення, що бути трохи іншим – це нормально”, – написав Конте.

У старших класах, за словами Конте, він подружився з іншим “дуже несхожим на нього хлопцем”.

“Перш ніж ми змогли зблизитися, перш ніж ми змогли довірити один одному свої проблеми, він повісився, – писав Конте.

“Я думаю, що якби я почув в аудиторії різні голоси, такі як (Панчолі), які говорили мені, що бути іншим – це нормально, можливо, мій досвід навчання в середній і старшій школі був би іншим, – продовжує він. “Презентація такого роду могла б врятувати життя, як життя мого друга”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар