Шеф поліції у Великій Британії вибачився перед ЛГБТ-спільнотою

Поліція графства Дорсет, Велика Британія, стала 13-м органом в країні, який вибачився за своє минуле ставлення до ЛГБТ-спільноти.

У листі начальник поліції Аманда Пірсон попросила вибачення “за будь-яку фізичну і психічну шкоду і травми”, спричинені тим, як “попередні закони застосовувалися”.

Лист було надіслано до Фонду Пітера Тетчелла у відповідь на кампанію #ApologiseNow.

Директор фонду Пітер Тетчелл сказав, що слова пані Пірсон “пройдуть довгий шлях до забезпечення більш конструктивних, заснованих на співпраці відносин” між поліцією та ЛГБТ-людьми.

Кампанія розпочалася в червні 2023 року і вже привернула увагу керівників поліції Метрополітену, Лондонського Сіті, Сассексу, Південного Йоркширу, Північного Йоркширу, Лінкольнширу, Гвента, Ейвона та Сомерсета, Кембріджширу, Західної Мерсії, Ноттінгемширу та Вілтширу, які принесли свої вибачення.

У листі пані Пірсон зазначила, що “поліція має обов’язок підтримувати та забезпечувати дотримання законів”.

“Однак, очевидно, що спосіб, у який попередні закони застосовувалися, і пов’язана з цим діяльність поліції завдали значної шкоди, травми, гніву і несправедливості ЛГБТ+ спільнотам”, – сказала вона.

Вона сказала, що попереду “світле майбутнє”, вказавши на низку ініціатив, таких як Програма інклюзивного лідерства, мережа ЛГБТ-працівників та кампанія “Скажи про це”.

“Сьогоднішня поліція вже не та, що була раніше”, – сказала вона.

Пітер Тетчелл привітав вибачення від поліції Дорсету

Пан Татчелл сказав, що вибачення поліції Дорсета допомогли “підвести риску під минулою гомофобією поліції” і є продовженням “тієї великої роботи, яку поліція проводила в останні роки”.

“Я безмежно вдячний Аманді за її відверті вибачення перед ЛГБТ+ спільнотою від імені поліції Дорсета – і за позитивну, підтримуючу та інклюзивну політику щодо ЛГБТ+, яку вона виклала у своєму листі до мене”, – сказав він.

“Я сподіваюся, що це надихне більше ЛГБТ повідомляти про злочини на ґрунті ненависті, домашнє насильство та сексуальні домагання, чого ми всі прагнемо”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією