Ребел Вілсон розкрила причину, чому досі не зустрілася з батьками своєї нареченої Рамони Агруми

Відома австралійська актриса Ребел Вілсон зізналась, що досі не познайомилась з батьками своєї нареченої – дизайнерки Рамони Агруми. Адже її майбутні свекор та свекруха живуть у Латвії, а це країна не дуже дружня до ЛГБТ+ спільноти.

Ребел все ж сподівається, що незабаром вона таки познайомиться з родиною Рамони. Адже закохані збираються на відпочинок до Європи, сказала акторка, пише Dailymail.

«Рамона народилася в Латвії, і ця країна не така дружня до ЛГБТК +, як інші країни. Є ще частини світу, які не такі сприйнятливі до таких спільнот», – сказала Ребел Вілсон.

44-річна зірка «Подружок нареченої», яка почала зустрічатися з Рамоною Агруме в червні 2022 року, перш ніж пара заручилася, висловила сподівання, що під час їхньої сімейної подорожі до Європи зможе зустрітись з батьками коханої. Акторка також мріє познайомити родичів із 19-місячною донечкою Ройс Лілліан.

Ребел Вілсон сподіваєтся, що знайомство з майбутніми родичами пройде добре, адже вони – освічені люди. «Я буду дуже рада зустрітися з ними, тому що знаю, що вони дуже розумні. Мама Рамони – лікар», – розповіла зірка «Ідеального голосу».

Ребел зізналася, що вона відчуває себе «щасливою», адже її родина погодилася на її стосунки. Навіть її бабусі й дідусі, яким за 90 дуже добре сприймають вибір внучки. Тож актриса сподівається на подібну реакцію і родини Рамони.

Ребел Вілсон також поділилась спогадами, як вперше розповіла своїй коханій про те, що хоче скористатись послугами сурогатної матері.

«Коли я планувала використовувати сурогатну матір, щоб народити дитину, я зробила кілька раундів ЕКЗ і пересадила один ембріон. Але він на жаль, не спрацював. Майже одразу під час зустрічі з Рамоною я планувала другу пересадку ембріонів і сказала їй: «Крихітко, я не знаю, як тобі це сказати, але десь у листопаді я народжу дитину». Рамона просто подивилася на мене і сказала: «Ну, я люблю тебе, і якщо у тебе буде дитина, я буду любити твою дитину так само», – зізналась Вілсон.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар