Проізраїльські геї-протестувальники у США називають ЛГБТ-активістів, які підтримують Палестину, “смішними” та “неосвіченими

Учасники Маршу за Ізраїль у Вашингтоні у вівторок, які є членами ЛГБТ-спільноти або вважають себе її союзниками, розвінчали наратив про те, що в Газі існує підтримка цієї спільноти.

Рух “Геї за Палестину” активно критикує Ізраїль за нанесення оборонних ударів по ХАМАСу, який жорстоко вбив і викрав сотні мирних жителів 7 жовтня. Кілька проізраїльських учасників маршу, які несли ізраїльський прапор у кольорах веселки, що символізує солідарність з ЛГБТ-спільнотою, заявили, що рух “Квір за Палестину” демонструє нерозуміння того, яким насправді є життя цієї спільноти в Газі.

“Це просто смішно. Ми бачимо, що в усіх арабських країнах, у всіх мусульманських країнах їх не терплять, – сказав Себастьян, який родом з Аргентини і живе у Вашингтоні, округ Колумбія, в інтерв’ю Daily Caller News Foundation. “Я маю на увазі, що на Західному березі річки Йордан, особливо в Газі, людей переслідують за те, що вони геї… А Ізраїль – єдине місце на Близькому Сході, де геї, євреї, християни чи араби, можуть бути самими собою”.

За даними Human Rights Watch, гомосексуальність у Газі є незаконною. Один палестинець-гей, який втік з Гази, розповів i24 News, що ХАМАС катував його, кидав у в’язницю і змушував сказати, що він “більше не буде геєм”.

Якщо ти квір для Палестини, це нормально, але я не зовсім це розумію, тому що в Палестині, в кращому випадку, ти отримаєш 10 років ув’язнення за те, що ти гей, транс або за прапор ЛГБТКІА, а в гіршому – тобі відріжуть голову“, – сказала Айріс Фрідман з Вашингтона, округ Колумбія, в інтерв’ю DCNF, називаючи рух “оксюмороном, гігантською креветкою”.

Я думаю, що вони неосвічені, і їм потрібно навчатися і розуміти, що якби вони були там, їх би там не було, і їм потрібно навчатися“, – сказала Сесіль, інша учасниця маршу.

Тисячі проізраїльських учасників маршу також закликали ХАМАС звільнити заручників, які перебувають у полоні, і покласти край зростаючому антисемітизму в усьому світі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією