Пінгвіни-геї гордо марширують на WorldPride у Сіднеї

У прайді пінгвінів в рамках WorldPride в Сіднеї брала участь всесвітньо відома пара Сфен і Меджік. А також поліамурна бісексуальна група королівських пінгвінів, до якої входили Нептун, Артур та Аврора.

Працівники Сіднейського акваріума Sea Life організували спеціальний Прайд для всіх ЛГБТК+ пінгвінів, що проживають у ньому напередодні WorldPride.

Парад пінгвінів очолила знаменита пара самців пінгвінів Gentoo, Сфен та Меджік. Серед інших учасників були Нептун, Артур та Аврора, які становлять групу поліамурних бісексуальних королівських пінгвінів. А також Форрест та Ніг, які є нещодавно створеною гей-парою королівських пінгвінів.

Охоронці супроводжували всіх чарівних нерозлучників ЛГБТК+, поки вони шкутильгали територією пінгвінів в акваріумі. Персонал розмахував прапорами прайда і навіть провів їх по копії Сіднейського мосту Харбор-Брідж з видом на мініатюрний обрій, збудований для цього заходу.

WorldPride!

Один із працівників, які брали участь у виставі, Алі Селварадж сказав: «Команда Sea Life Sydney Aquarium з гордістю підтримує і відзначає право кожного, включаючи наших пінгвінів, на вільне самовираження. Вони ідеальні представники наших веселощів, Сідней. Данина WorldPride!»

Сфен та Меджік стали всесвітньо відомими у 2018 році, коли офіційно стали моногамною одностатевою парою. Співробітники акваріума розповіли, що бачили, як пінгвіни гуляли та плавали разом перед шлюбним періодом. У них склався міцний зв’язок, і вони відразу стали нерозлучними.

Охоронці спостерігали, як пара кланялася – метод, який папуаські пінгвіни використовують, щоб висловити любов один до одного. Співробітники підтвердили, що пінгвіни стали парою, коли змогли визначити фірмові крики та пісні один одного — те, що робить лише родина пінгвінів, коли їх було розлучено.

Після того, як милашки були помічені разом за збором крижаної галькі і будуванням гнізда, доглядачі акваріума надали Меджику та Сфену фіктивне яйце, про яке вони повинні були дбати. Це дозволяло їм практикувати свої інкубаційні навички. Вони по черзі доглядали яйце і захищали периметр гнізда.

З того часу пінгвіни успішно виховали двох пташенят, а 2020 року їм приписали будівництво «найкрасивішого» гнізда на виставці.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією