Перше в Сіднеї спеціальне доступне житло для трансґендерних жінок, призначене для досягнення “позитивних результатів”

У Сіднеї, Австралія, планують побудувати спеціальне доступне житло для транс*жінок.

Громадський житловий провайдер і благодійна організація Common Equity NSW у партнерстві з житловим кооперативом All Nations Housing Co-operative та місцевою радою Сіднея побудує перше у своєму роді соціальне житло, щоб забезпечити безпечне місце проживання для трансгендерних жінок, які шукають житло за доступною ціною.

Компанія, що надає житло для людей з дуже низькими та помірними доходами, пишається тим, що створює інклюзивні умови життя та сприяє незалежності та добробуту людей і громад.

Виконавчий директор Common Equity NSW Нік Сейбл сказав PinkNews, що житло має створити “сильний, життєздатний і процвітаючий житловий кооператив, який забезпечить позитивні результати для трансґендерних жінок”.

Члени Кооперативу всіх націй з Ніком Сейбелом, екс-головою CENSW Кармен Осборн та Лізою Вілсон Уітлі, менеджеркою CENSW. (Stanton Dahl Architects/Еван Маклін)

Він продовжив: “Кооперативне житло – це більше, ніж просто доступне житло, воно дає можливість громадам демократично контролювати свої житлові умови“.

Натхненням для проекту стала група транс*жінок, які шукали безпечне місце для проживання і створили кооператив під назвою “Всі нації”.

За його словами, група зіткнулася з “надзвичайною недоступністю житла і низькою доступністю оренди житла”, в той же час потребуючи доступу до послуг охорони здоров’я та підтримки.

Безпека та захист будуть центральними елементами процесу проектування та ремонту“, – додав він.

Створення житла є результатом досліджень, які показують, що транс-жінки “піддаються серйозному ризику в сферах житла, безпеки, здоров’я і старіння”.

У проектуванні будуть задіяні самі жінки, а також буде запропонована підтримка, яка допоможе їм процвітати.

Організація Об’єднаних Націй має міцні домовленості про підтримку з цілою низкою служб та агентств. Ми також налагодимо зв’язок з іншими установами, такими як Гендерний центр і [громадська благодійна організація] ACON, щоб підтримати цей трансгендерний кооператив“, – сказав Сабель, і він сподівається, що ця модель “може бути відтворена в інших місцях“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар