Папа Римський назвав коррекцію статі та сурогатне материнство “образою людської гідності”

Новий документ Ватикану являє собою великий виклад поглядів церкви на людську гідність.

Ватикан під керівництвом Папи Франциска, який нещодавно закликав до миру в Україні та Газі, оприлюднив новий документ, що висвітлює ставлення до операцій із коррекції статі та сурогатного материнства, називаючи їх образою людської гідності, пише The New Yourk Times, передає Уніан.

Згідно з цим документом, стать, дана при народженні, є “невід’ємним даром” від Бога, і будь-які спроби змінити її можуть наразити на ризик гідність людини.

У документі підкреслюється, що прагнення до “особистого самовизначення”, як пропонує гендерна теорія, веде до ризику, коли людина може піддатися одвічній спокусі створити із себе Бога.

Крім того, католицька церква висловила своє несхвалення сурогатному материнству, стверджуючи, що це перетворює дитину на інструмент, підпорядкований бажанням і вигодам інших людей, незалежно від того, примушена жінка до сурогатного материнства чи погоджується на це добровільно.

Документ, уточнює NYT, був задуманий, як великий виклад поглядів церкви на людську гідність. У ньому зачіпаються не тільки гендерна проблематика і сурогатне материнство, а й питання експлуатації бідних, мігрантів, жінок і вразливих верств суспільства.

Видання уточнює, що документ, імовірно, викличе занепокоєння серед захисників прав ЛГБТ у церкві, які побоюються його використання для засудження трансґендерних людей, незважаючи на застереження щодо “несправедливої дискримінації” щодо ЛГБТ-спільноти, особливо у країнах, де їх криміналізують, ув’язнюють, застосовують насильство або навіть стратять на смертну кару.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар