Out On Film назвав імена одержувачів перших фондів для кінематографістів та запустив кампанію на Kickstarter для фінансування події 2025 року

Шість кінематографістів зі Сполучених Штатів отримали гранти в рамках першого щорічного фонду Out On Film для кінематографістів.

Out On Film надзвичайно щаслива, що має змогу вручити наші перші гранти для кінематографістів, що стало можливим завдяки нашій кампанії на Kickstarter 2023“, – зазначає Джастіс Обіайя, виконавчий директор Out On Film, у своєму прес-релізі. “У наш перший рік роботи ми змогли профінансувати півдюжини захопливих проєктів. Наша мета – збільшити фонд з роками, щоб надавати ще більше грантів у майбутньому“.

Загалом $5 000 розділили між собою шість режисерів – Джонатан Андре Каллітон за фільм “WILLA JUSTICE: Приватне око дрег квін”, Майкл Донте за фільм “На якому каналі любов?”, Міллі Роуз Еванс за фільм “9 життів” (який базується в Атланті), Ханна Майерс за фільм “Татко”, Лейн Стенлі за фільм “Т” і Рашад Ньюсом за фільм “Асамблея”.

У своєму 37-му сезоні Out On Film, що претендує на премію “Оскар”, став одним із провідних національних ЛГБТКІА+ кінофестивалів, який читачі USA Today’s 10Best визнали кінофестивалем № 1 у країні у 2023 році. Окрім осіннього фестивалю та програм протягом року, місія Out On Film полягає в тому, щоб посилити голоси квір-спільноти.

Як наш Фонд для кінематографістів, так і наш щорічний Конкурс сценаріїв сприяють нашій місії висвітлювати квір-історії та знаходити голоси завтрашнього дня, – сказав Джим Фармер. “Я дуже радий, що можу допомогти цим режисерам завершити свої фільми за допомогою цих фондів, і з нетерпінням чекаю на результати їхньої роботи“.

17 травня Out on Film запустив кампанію на Kickstarter, щоб зібрати кошти для Фонду кінематографістів 2025 року, а також забезпечити грошові призи та транспорт для режисерів для участі у фестивалі 2024 року.

Кожен зібраний долар піде на підтримку кінематографістів“, – каже Обіайя.

Кампанія на Kickstarter завершується 16 червня. Більше інформації про кампанію можна знайти тут.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар