Ні, двоє хлопців не одружилися в Індонезії, незважаючи на вірусне відео

Попри те, що ви могли бачити в Інтернеті, двоє хлопців не проводили церемонію одностатевого шлюбу в Індонезії.

Минулого тижня відео двох чоловіків на весіллі стало вірусним після того, як у соціальних мережах з’явилися повідомлення про те, що там нібито відбувалася церемонія одностатевого шлюбу.

У деяких частинах Індонезії одностатеві сексуальні стосунки все ще є кримінально караними, в той час як одностатеві шлюби не є законними ніде в країні.

Згідно з повідомленнями, кліп показував пару, яка стояла поруч під час весільної церемонії, і був переглянутий десятки тисяч разів, причому глядачі вважали, що це була церемонія одностатевого шлюбу.

Боже, прости мені… одностатевий шлюб“, – йдеться в тексті індонезійською мовою, який, як повідомляється, було видалено з відео.

Однак міністерство у справах релігій у Вонособо, Ява, де відбулося весілля, заперечило це.

Як повідомляється, відео було знято на подвійному гетеросексуальному весіллі 11 травня, де дві пари одружувалися одночасно. Лідери підтвердили, що на відео двоє чоловіків готуються зв’язати себе узами шлюбу з двома сестрами, відповідно.

“Укладення шлюбного контракту здійснюється відповідно до законодавчих норм… у присутності майбутнього нареченого і майбутньої нареченої”, – сказав весільний церемоніймейстер Ахмад Солех (Ahmad Soleh).

“Це було зроблено двічі через ситуацію з братами і сестрами”.

Хоча приватні гомосексуальні акти за взаємною згодою ще не заборонені в цій країні Південно-Східної Азії, одностатеві стосунки в провінції Ачех і Південній Суматрі, згідно з законами шаріату, є протизаконними, повідомляє Human Dignity Trust. Гендерне самовираження трансгендерів також поза законом, а засудженим за це виноситься суворий вирок.

Однак у грудні 2022 року був прийнятий закон, який забороняє будь-який секс поза шлюбом, що, як попереджають активісти, ймовірно, призведе до посилення переслідувань ЛГБТК+, оскільки одностатеві шлюби не є законними.

Закон набуває чинності в 2025 році і робить будь-який секс поза шлюбом караним до року ув’язнення. Це залишає одностатеві пари, які ще не мають права на шлюб, під загрозою судового переслідування.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар