Найбільна кількість британців відкрито ідентифікує себе як ЛГБТК+, ніж будь-коли раніше, – дослідження

За останні кілька років кількість відкритих ЛГБТК+ британців стрімко зросла до рекордних висот, йдеться у звіті Управління національної статистики (ONS).

Статистичні дані, опубліковані в середу (27 вересня), показали, що кількість британців, які відкрито живуть як члени ЛГБТК+ спільноти, зросла на 50 відсотків у період між 2017 і 2022 роками.

Зростання особливо помітне серед британців у віці від 16 до 24 років, серед яких майже кожен десятий в середньому визнає себе геєм, лесбійкою або бісексуалом.

Відсоток ЛГБТК+ жінок у цій віковій групі за останні п’ять років досяг двозначних цифр, підскочивши з 4,8% у 2017 році до 10% минулого року.

У старших вікових групах цей зсув дещо менш виражений, але все ще значний.

Британці у віці від 35 до 49 років, які ідентифікують себе як геї, лесбійки або бісексуали, зросли з двох відсотків шість років тому до трьох відсотків у 2022 році.

Згідно з новими даними, 1,1% чоловіків і 1,9% жінок ідентифікують себе як бісексуали, а 2,7% чоловіків і 1,1% жінок – як геї або лесбійки.

Не дивно, що Лондон є найбільшою квір-частиною Великої Британії, де 5,3% населення ідентифікують себе як лесбійки, геї або бісексуали, порівняно з 3,3% в середньому по країні.

Уельс також вважається досить великою квір-областю, де близько 4,3% населення ідентифікують себе не як гетеросексуали.

Серед найменш відкритих для квір-людей регіонів Великобританії – Північна Ірландія, Східний Мідлендс і Східна Англія, які знаходяться значно нижче середнього рівня.

Ця статистика узгоджується зі зростаючим позитивним ставленням до ЛГБТК+ людей, зафіксованим різними соціологічними групами.

Статистичні дані, зібрані Британським опитуванням соціальних настроїв, показали, що ставлення суспільства до ЛГБТК+ людей стало значно більш позитивним з 80-х років.

Крім того, YouGov повідомив, що станом на липень рекордна кількість британців продовжує підтримувати одностатеві шлюби через 10 років після того, як вони були легалізовані в Англії, Уельсі та Шотландії.

Колосальні 78% людей кажуть, що підтримують одностатеві шлюби, тоді як у 2011 році їх підтримували лише 42%.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією