На росії оголосили «екстремістським» і заборонили ЛГБТ-рух

Верховний суд Росії оголосив екстремістським “міжнародний рух ЛГБТ” і заборонив його на території росії.

Про це повідомляє кореспондент пропагандистського видання РИА Новости, передає NV.

Telegram-канал Агенство. Новости повідомляє, що таке рішення дозволить позбавляти ЛГБТ-активістів волі на строк 10 років.

Крім того, російська влада зможе садити за участь у роботі та фінансуванні ЛГБТ-організацій, за надання послуг для них і навіть поширення інформації про ЛГБТ-рух.

Зазначається, що засідання пройшло у закритому режимі, представників преси пустили лише на оголошення самого рішення про заборону.

При цьому участь у ньому брали тільки представники Мін’юсту, відповідач був відсутній.

Повідомляється, що розгляд позову тривав чотири години.

Крім того, мотивувальна частину рішення не опублікують, оскільки справа маркована грифом «таємно».

Суддя Верховного суду рф заявив, що рішення набуває чинності негайно.

Зазначається, що після визнання ЛГБТ-руху «екстремістським» легальна робота організацій, які допомагають ЛГБТ-спільноті, стане на росії неможливою, а суди зможуть позбавляти волі просто за участь у діяльності ЛГБТ-організацій, пости на їх підтримку та публікацію відповідної символіки.

Раніше Мін’юст рф відправив відповідний позов до суду з проханням визнати екстремістською організацією та заборону на території країни «міжнародного громадського руху ЛГБТ».

При цьому про те, що це за «рух» і що російський Мін’юст має під ним на увазі, не уточнювалося.

У квітні Роскомнадзор своїм наказом затвердив перелік критеріїв, згідно з яким варто оцінювати інформацію про пропаганду ЛГБТ.

5 грудня 2022 року російський диктатор Володимир Путін підписав закон, який повністю забороняє «пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків» серед людей різного віку, а не тільки серед неповнолітніх, як це було на росії раніше.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією