На росії депутат Мілонов випустив розмальовку проти “ЛГБТ-пропаганди”

На росії депутат Віталій Мілонов створив розмальовку для дітей під назвою “Мишко з батьками на Олімпіаді” як відповідь на західну розмальовку “Мишко і його мами їдуть на Олімпіаду”, у якій зображено сім’ї з батьками однієї статі. Про це депутат повідомив у X.

“Вместе с петербургскими художниками подготовили ответ западным содомитам про мальчика Мишу и его мамашах-лесбиянках”, – розповів у своєму блозі Мілонов.

Він також написав, що збирається поширювати книжку-розмальовку на росії і на Заході.

Поки що опубліковано кілька сторінок і обкладинку розмальовки. Як повідомляє портал, Фонтанка, автори малюнків воліють не називати свої справжні імена.

За три місяці до початку Олімпіади в Сочі в інтернеті з’явилась розмальовка для дітей під назвою “Міша і його мами їдуть на Олімпіаду”. Організація FCKH8.com, що займається створенням одягу та аксесуарів із ЛГБТ – символікою, заявила про намір надрукувати 10 000 таких книжок і безплатно поширювати їх дітям під час сочинської Олімпіади. За словами авторів розмальовки, приводом для її створення став ухвалений на росії закон про “заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією