Молдова відмовилася надати притулок представнику ЛГБТ-спільноти з росії

Молдова відмовилася надати притулок представнику ЛГБТ-спільноти, який утік із росії від війни та гомофобії. У розпорядженні NM опинилося рішення Генерального інспекторату міграції, підписане 1 лютого цього року.

У рішенні Генерального інспекторату міграції йдеться, що Валерій надав недостатньо відомостей і доказів, які підтверджують, що він став об’єктом переслідування російської влади через приналежність до ЛГБТ-спільноти.

“Прохач притулку заявив, що покинув країну походження на законних підставах, безпосередньо взаємодіючи з державними органами, не зустрічаючи жодних перешкод. Це свідчить про те, що він не перебував у полі зору державних органів як особа, що становить загрозу для національної безпеки. Водночас варто зазначити, що заявник стверджував, що в нього ніколи не було проблем із державними органами”, – йдеться в рішенні інспекторату.


У липні минулого року NewsMaker взяв інтерв’ю у Валерія, у якому він розповів про свій досвід життя в гомофобній росії і про те, як втік до Молдови.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією