Міністр спорту Франції закликав до санкцій проти Мохамеда Камари після того, як півзахисник “Монако” заклеїв антигомофобний значок скотчем

Останній ігровий тиждень сезону Ліги 1 також збігся з антигомофобною кампанією LFP. Ця кампанія минулого сезону викликала суперечки, коли такі гравці, як Закарія Абухлал і Мостафа Мохамед, відмовилися брати в ній участь. У відповідь на це ЛФП пом’якшила кампанію цього року. Зникли райдужні футболки з іменами та номерами гравців, надрукованими кольорами веселки, а натомість з’явився значок, який носили на футболках усіх гравців усіх команд, з написом “Homophobia football” з перекресленим словом “гомофобія” на передній частині.

Однак кампанія все ж була відзначена суперечливим моментом. Мохамед був відсутній у складі ФК “Нант” на матчі, як і минулого року, що викликало питання. Гравець “Монако” Мохамед Камара вийшов на поле в неділю ввечері, однак він не тільки утримався від передматчевого фото за антигомофобним банером, як це зробили всі інші гравці, але й заклеїв значок проти гомофобії на своїй футболці, а також логотип веселки над значком Ліги 1 на рукаві.

Менеджер “Монако” Аді Хюттер відреагував після матчу. “По-перше, ми як клуб, безумовно, підтримуємо ініціативу ліги. Це була особиста ініціатива Мо Камара. Ми проведемо цю розмову з Мо всередині клубу. Усередині клубу ми обговоримо цю ситуацію. У мене були бейджики на грі, я підтримую ініціативу ліги“, – сказав він.

Міністр спорту Франції Амелі Удеа-Кастера закликала до санкцій проти гравця, а також проти клубу “Principality”.

“Я вважаю, що це неприйнятно. Я вже вчора сказала LFP, що я думаю, і я вважаю, що така поведінка повинна призвести до найсуворіших санкцій для гравця, але також і для клубу, який дозволив цьому статися”, – сказала Удеа-Кастера в інтерв’ю RTL.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар