Міністерка у справах сім’ї Італії пояснила рішення не підписувати декларацію ЄС про ЛГБТ

Італія стала однією з дев’яти країн ЄС, які не підписали декларацію про підтримку європейської політики на користь ЛГБТ+ спільнот, що викликало масові протести в країні, а уряд назвав її “незбалансованою”.

Відмова Італії підписати декларацію ЄС до Всесвітнього дня боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією викликала багато суперечок як з боку опозиційних партій, так і з боку італійських громадян.

Разом з Угорщиною, Румунією, Болгарією, Хорватією, Литвою, Латвією, Чехією та Словаччиною Італія не підтримала документ, спрямований на захист прав ЛГБТК+ та боротьбу з дискримінацією.

Декларація зобов’язала країни-підписанти впроваджувати національні стратегії щодо ЛГБТК+ та призначити нового Комісара ЄС з питань рівності після майбутніх парламентських виборів до Європарламенту.

На вихідних міністр у справах сім’ї Євгенія Рокчелла захистила позицію уряду в інтерв’ю Il Messaggero, заявивши, що документ є “дуже незбалансованим”.

“Кожен може вибирати, кого він хоче любити або мати сексуальні стосунки. Але свобода “бути тим, ким ти хочеш бути”, про яку йдеться в документі, є ідеологічним обмеженням і запереченням реальності, тому що реальність тіла і сексуальної приналежності не може бути змінена до кінця”, – сказала Рочелла, яка належить до партії Fratelli d’Italia, очолюваної прем’єр-міністром Джорджо Мелоні.

“Я думаю, що так званий гендерний бінаризм повинен продовжувати діяти: Є жінки, а є чоловіки. Ми хочемо зберегти антропологію, на якій ґрунтується батьківство і безперервність людства, тому що якщо ви скасовуєте чоловіків і жінок, батьківство також змінюється, і ви не повинні дивуватися, якщо більше не буде зачаття дітей”, – додала вона.

Вона пояснила, що хоча уряд підтримує інтеграцію транс*людей, і виступає проти трансфобії, він відкидає зусилля, спрямовані на зміну фундаментальної людської парадигми.

“Вони намагаються заперечити не тільки біологію, але й тіло, яке базується на гендерній різниці між чоловіками і жінками”, – підсумувала міністерка.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар