Магазин “Ґаррі Поттер” підняв транс-інклюзивний прапор Progress Pride

Магазин Гаррі Поттера в Нью-Йорку привернув увагу інтернету після того, як вивісив транс-інклюзивний прапор Progress Pride.

Зображенням магазину, розташованого на всесвітньо відомому нью-йоркському Бродвеї, поділилися в соціальній мережі X (раніше відомій як Twitter) з підписом: “магазин Ґаррі Поттера в нью-йорку має вітрини з прапором прогресу“.

Прикраса прапора, присвячена місяцю Прайду, відображає всі аспекти життя спільноти і є транс-інклюзивною, з білим, блакитним і рожевим кольорами транс-прайду.

Авторка “Ґаррі Поттера” Джоан Роулінг, яка має велику кількість прихильників в Інтернеті, в останні роки опинилася в центрі суперечок через свої поляризаційні погляди на права трансгендерів. Вона висміювала гендерно-нейтральну мову, ображала трансгендерних людей і критикувала трансгендерів.

Багато користувачів X позитивно відреагували на демонстрацію солідарності з трансгендерами в магазині. Однак один користувач Х, коментуючи окремий пост із зображенням виставки, висловив занепокоєння, що рішення вивісити прапор було “повністю перформативним“.

Справжній спосіб підтримати транс-людей – це припинити продавати там лайно”, – додали вони.

Роулінг вперше зіткнулася з критикою в 2019 році, коли виступила на підтримку “гендерно-критичної” активістки Майї Форстейтер, яка тоді вела судову тяганину зі своїм колишнім роботодавцем після звільнення за висловлення анти-транс поглядів.

Відтоді авторка продовжує висміювати транс-спільноту, виступає проти законопроекту про реформу гендерного визнання в Шотландії та заснувала в Единбурзі кризовий центр для транс-виключених людей.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар