Лицемірний республіканець проголосував проти закону про рівність шлюбу і вирушив на весілля до сина-гея

У США представник Пенсільванії в Конгресі, республіканець Глен Томпсон проголосував проти закону, що захищає рівність шлюбів, а потім подався на весілля сина-гея.

Конгресмена-республіканця з Пенсільванії назвали лицеміром за те, що він проголосував проти законопроекта, який захищає рівність шлюбів.

Минулого тижня, нагадує “Advocate”, Палата представників ухвалила Закон про повагу до шлюбу. Він покликаний захистити рівність у шлюбі від забаганки суддів нині вкрай консервативного Верховного суду США. Якщо закон пройде в Сенаті і потрапить на підпис до президента Джо Байдена, то стане історичним, гарантуючи, що рішення про шлюбну рівноправність, закріплене Верховним судом у федеральному законі 2015 року, не може бути відкликане. Республіканці виступили проти цього закону. Цікаво, що один із них був проти, незважаючи на те, що у нього є дитина-гей.

Мало того, через кілька днів після голосування член Палати представників США Глен Томпсон (Glenn Thompson) з Пенсільванії був присутній на весіллі свого сина-гея. Син, як повідомляє NBC News, підтвердив, що він одружився з “любов’ю всього свого життя” наприкінці минулого тижня в присутності батька.

Томпсон був одним із 157 республіканців, які проголосували проти законопроекту, що гарантує рівність шлюбів. Проте закон був прийнятий обома партіями 267 голосами “за”. Вже цього тижня долю законопроекту може вирішити Сенат. Щоб закон пройшов, 10 сенаторів від Республіканської партії мають підтримати його разом із усіма 50 демократами.

Недавнє опитування Gallup показало, що 71% американців, включаючи більшість республіканців, підтримують рівноправність у шлюбі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією