Католицька школа у Австралії залишиться «безпечною та інклюзивною» після листа архиєпископа, який засуджує права ЛГБТК+

Католицька школа Святого Катберта в Тасманії, Австралія, заявила, що залишатиметься «безпечною та інклюзивною» після того, як архиєпископ Хобарту засудив права ЛГБТК+ в листі, поширеному серед батьків та опікунів.

Скандальний лист архиєпископа Джуліана Портеуса від 2 травня був розданий у різних католицьких школах австралійського штату, в тому числі і в початковій школі. Це сталося того ж місяця, коли Папа Франциск опинився під вогнем критики за використання нібито гомофобних висловлювань.

Лист архиєпископа був засуджений політиками і захисниками ЛГБТК+ за критику «радикалізованого трансгендерного лобі», одностатевих шлюбів і руху “пробудження”.

29 травня консультативна рада католицької школи Святого Катберта звернулась до батьків з приводу листа, спрямованого проти ЛГБТК+, додавши, що вони надіслали власну відповідь архієпископу.

У своєму повідомленні, яке згодом було видалено, школа Святого Катберта заявила, що вона «прагне розвивати інклюзивну і толерантну культуру, яка знаходиться в гармонії з католицькою традицією».

«Правління вважає важливим відзначити, що як школа, Сент-Катберт зустрічає учнів і членів нашої різноманітної шкільної спільноти там, де вони перебувають, і там, де вони перебувають на своєму життєвому шляху, без осуду», – йдеться в заяві, яку цитує ABC News.

«Як рада директорів, ми впевнені, що школа Сент-Катберт продовжить створювати безпечне, шанобливе та інклюзивне середовище для наших учнів та шкільної спільноти», – йдеться у повідомленні.

Лист архієпископа називався «Ми – сіль землі» і стосувався низки соціально-політичних питань, включаючи права трансгендерів, аборти, евтаназію та одностатеві шлюби.

Архиєпископ Портеус написав, що з тих пір, як одностатеві шлюби були легалізовані в Тасманії і решті Австралії в 2017 році, «ми стали свідками зростання так званого руху “пробудження”, який прагне перевернути інші традиційні цінності і переконання».

«Це включає в себе просування навчання “різноманітності та інклюзивності” в корпоративному секторі та нападки на біологічну реальність чоловічої чи жіночої статі через радикально налаштоване трансгендерне лобі».

Під заголовком «Досить» Портеус написав: «Як церква, ми не можемо стояти осторонь, коли у нас забирають наші свободи».

Незалежна освітня спілка похвалила школу за те, що вона відповіла на анти-ЛГБТК+ меседжі архієпископа.

«Зайняти таку позицію від імені студентів, співробітників і всієї громади – це в кращих традиціях католицької соціальної справедливості», – сказав генеральний секретар профспілки Девід Брір.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар