Ймовірні вбивці трансгендерної дівчини у Великій Британії постали перед судом

27 листопада в суді Манчестера розпочався судовий процес над двома підлітками, яких звинувачують у вбивстві британської трансгендерної дівчини Бріанни Гей (Brianna Ghey).

16-річну Бріанну, ученицю середньої школи, яка також публікувала відео в TikTok, було знайдено з численними ножовими пораненнями в лісопарку в Уоррінгтоні на початку цього року. Двоє місцевих підлітків, хлопець з Лі (Leigh) та дівчина з Воррінгтона (Warrington), були швидко заарештовані, і на попередніх судових слуханнях обидва не визнали себе винними у вбивстві. Імена обох обвинувачених підлітків, яким зараз 16 років, але на момент вбивства Гея їм було 15, не можуть бути названі через їхній вік. Натомість на відкритих судових засіданнях хлопця ідентифікують як Х, а дівчину – як Y.

Батьки Бріанни були присутні в суді на судовому засіданні. Y була одягнена в сукню і светр-кардиган, в той час як X був одягнений в чорні штани, сорочку і сіру краватку, повідомляє “Стандарт”. Потенційним присяжним роздали анкети. Суддя Аманда Іп застерегла присяжних не дозволяти упередженим або дезінформованим думкам впливати на їхні обов’язки у цій справі.

“У той час було досить багато повідомлень у пресі та соціальних мережах, однією з особливостей, якій приділялася певна увага, був той факт, що Бріанна була транс*персоною”, – сказала Іп, як повідомляє “Стандарт”. “Якщо ви щось бачили, то могли навіть сформувати певні початкові неінформовані погляди на цю справу”.

Поліція повідомила, що тіло Гей виявили перехожі на стежці в Лінійному парку Кулчет відразу після 15:00 в суботу, 11 лютого. Вона отримала численні ножові поранення. Було викликано медичний персонал, але на місці було констатовано її смерть. Двоє молодих людей були заарештовані 15 лютого. Поліція надала мало деталей про злочин і обвинувачених, але під час розслідування назвала вбивство Бріанни “цілеспрямованим нападом”, повідомляє радіостанція Planet Radio. З моменту арешту вони перебувають у слідчому ізоляторі.

У Гей були тисячі підписників на TikTok, де вона часто розповідала про знущання в школі через свою трансгендерність. Її сім’я пам’ятає її як “улюблену доньку, онуку та молодшу сестру”. Мати Гей, Естер, розповіла Daily Mail, що її донька мріяла стати зіркою TikTok.

“Я думаю, що однією з її головних цілей у житті було стати відомою, і вона хотіла бути відомою в TikTok, – сказала Естер про свою доньку. Вона просто обожнювала увагу. Я пам’ятаю, як вона спускалася вниз, коли один з її TikTok, “вибухнув”. І вона була на сьомому небі від усієї тієї уваги, яку отримувала”.

Судовий процес продовжиться після відбору присяжних і, як очікується, триватиме до чотирьох тижнів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар