Ірландський високопосадовець зізнався у своїй гомосексуальності у зворушливому відео

“Як політик і громадянин, я хочу поділитися цим сьогодні як частиною того, ким я є”.

Джек Чемберс, державний міністр Ірландії, на вихідних зізнався у своїй гомосексуальності у зворушливому пості в Instagram.

“З нетерпінням чекаючи 2024 року, я ділюся з вами дещо іншим, але це те, що я давно хотів зробити”, – написав Чемберс, член правоцентристської ірландської партії “Фіанна Фейл”, в неділю. “Мені, як політику, іноді буває важко говорити про своє особисте життя, і це може призвести до того, що все почне пливти по течії. Однак, для мене важливо бути вірним насамперед собі – і вам усім у моїй ролі на державній службі”.

“Я починаю 2024 рік з того, що кажу вам усім, що я з гордістю можу сказати, що я ґей, – продовжив 33-річний чоловік. “Як політик і громадянин, я хочу поділитися цим сьогодні як частиною того, ким я є”.

Чемберс поділився, що він вже розповів про свою гомосексуальність близьким друзям і родині в приватному порядку, і що “їхня підтримка і любов надали мені впевненості і сміливості, щоб поділитися цим сьогодні публічно”.

“Мені пощастило, що Ірландія – це країна, яка зробила так багато кроків за останні роки, ставши набагато більш інклюзивним і рівним суспільством до такої міри, що обмін такою інформацією стає все більш непримітним”, – додав він.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jack Chambers (@jackchamberstd)

Чемберс, колишній голова уряду, нині є державним міністром у Міністерстві транспорту та Міністерстві навколишнього середовища, клімату та комунікацій Ірландії. Раніше він був державним міністром у Міністерстві оборони Ірландії.

У 2017 році Ірландія увійшла в історію, коли Лео Варадкар став першим прем’єр-міністром-ґеєм країни. Тоді 38-річний прем’єр-міністр заявив, що працюватиме над тим, щоб його країна була “республікою, в якій кожен громадянин має рівні можливості, і в якій кожна частина країни прагне розділити наше процвітання”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією