Grindr став найпопулярнішим додатком для знайомств цього року серед користувачів віком 54+ у Великій Британії

Grindr виявився найпопулярнішим додатком для знайомств цього року серед користувачів віком від 54 років і старше у Великій Британії, згідно з новим дослідженням Ofcom.

У вівторок (28 листопада) британський регулятор у сфері зв’язку опублікував нове дослідження про життя нації в Інтернеті – від використання штучного інтелекту і сервісів обміну повідомленнями до улюблених новинних додатків і порносайтів.

В ході дослідження, заснованого на низці медіа-трекерів та опитувань, регулятор визначив, що понад десять відсотків дорослого населення Великої Британії користуються такими сервісами онлайн-знайомств, як Tinder, Hinge, Bumble, Grindr, Match.com, Plenty of Fish та OkCupid.

Загалом, Tinder є найпопулярнішим додатком серед дорослого онлайн населення Великої Британії – 2,5 мільйона користувачів (5%), за ним йде Bumble Inc, яка володіє Bumble і Badoo, – 1,7 мільйона (4%).

Але, незважаючи на найвищий рівень охоплення, час, витрачений на Tinder, був відносно низьким. У травні 2023 року відвідувачі провели в Tinder трохи більше години.

Для порівняння, Grindr похвалився найдовшим часом, проведеним одним відвідувачем. У травні 2023 року середній користувач витрачав майже сім годин на перегляд профілів і надсилання DM.

Що стосується вікових груп, Grindr виявився найпопулярнішим додатком для дорослих віком від 54 років.

Загалом, додаток для знайомств LGBTQ+ не відставав від найпопулярніших платформ у майже всіх вікових групах, за винятком вікової категорії 18-24, на яку припадало лише 14 відсотків користувачів порівняно з 24 відсотками Tinder або 28 відсотками Hinge.

На вікову групу 25-34 років припадало 37 відсотків користувачів Grindr, що ставить його точно на один рівень з Tinder і трохи поступається Hinge (45 відсотків) і Bumble (43 відсотки). Але Grindr, здається, справді залишив свій слід серед людей старше 50 років.

Згідно з дослідженням Ofcom, Grindr є найпопулярнішим додатком для знайомств серед людей старше 54 років, який охоплює 136 000 людей.

Дослідження також виявило, що охоплення Grindr лише зростає, зафіксувавши збільшення на 134 000 відвідувачів у 2023 році, в результаті чого загальне охоплення дорослих у Великій Британії досягло колосальних 924 000 користувачів або близько того. Це дорівнює приблизно 1,9 відсотку дорослого населення Великій Британії.

В іншому місці дослідження Ofcom встановив, що 13,8 мільйона (29 відсотків) дорослих Великій Британії переглядали порнографію у 2023 році, що є дуже незначним падінням порівняно з 14,6 мільйона (31 відсоток) у 2022 році.

З цих 13,8 мільйонів, колосальні 10,1 мільйона користувачів були ідентифіковані як чоловіки, у порівнянні з лише 3,7 мільйонами користувачів, які були ідентифіковані як жінки.

Що стосується ігор, то набагато більше 38 відсотків дорослих у Великій Британії грають в ігри онлайн, а також 57 відсотків дітей у Великій Британії.

У той час як Roblox є найпопулярнішим ігровим додатком серед дітей, за ним йдуть Magic Tiles 3 і Minecraft, найпопулярнішим ігровим додатком серед дорослих є, як це не дивно, Candy Crush Saga з 2,54 мільйонами користувачів і продовжує рости.

Дослідження Ofcom також вивчає ризик заподіяння шкоди користувачам Інтернету в Інтернеті.

Було виявлено, що 67 відсотків жінок зазнають шкоди в Інтернеті, як і 73 відсотки представників етнічної меншини, 77 відсотків геїв і 85 відсотків бісексуалів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар