Елтон Джон назвав дату завершення концертної діяльності

Слідом за останніми шоу в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі представники музиканта Елтона Джона заявили, що його концерт у рамках фестивалю в Гластонберрі 25 червня 2023 року стане останнім у Великій Британії.

Кінець цього року та першу половину наступного Елтон Джон (Elton John) присвятить своєму останньому концертному туру. Його європейські концерти триватимуть до липня 2023 року.

75-річний Елтон Джон збирався піти на відпочинок вже давно. Про початок прощального концертного туру було оголошено ще 2018 року. Тур мав завершитися у 2021 році, але його було перервано через пандемію. Також через пандемію у 2020 та 2021 році не відбувся і фестиваль у Гластонберрі – головний поп-фест у Великій Британії.

Елтон Джон – один з найуспішніших зірок британської поп-музики, що нині живуть. Його кар’єрі вже понад 50 років.

Композиція Елтона Джона “Candle in the Wind” (“Свічка на вітрі”) стала найбільш продаваною в історії Великобританії та США: понад 33 млн слухачів.

Елтон Джон – п’ятиразовий лауреат премії “Греммі”, у нього два “Оскари” за музику для кіно, два “Золоті глобуси”. А ще – звання командора Ордену Британської імперії – найвищої державної нагороди Великобританії. У 1998 році він був посвячений у лицарі.

Елтон Джон широко відомий своєю благодійною діяльністю. У 1995 році він заснував фонд боротьби зі СНІДом – один із найбільших у світі. Також музикант активно виступає за права ЛГБТ+.

У 2004 році Елтон Джон одним з перших уклав громадянське партнерство у Великій Британії з Девідом Фернішем. 2005 року пара зареєструвала одностатевий шлюб. Чоловіки виховують двох дітей.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією