Джеремі Майлз стане найстаршим відкритим ґеєм-політиком Великобританії в разі обрання: Політика повинна бути репрезентативною

Джеремі Майлз, який стане найстаршим відкритим ґеєм-політиком Великобританії в разі обрання лідером Лейбористської партії Уельсу, розповів про важливість репрезентативності на своїй посаді.

Майлз готується очолити Лейбористську партію Уельсу і буде призначений першим міністром, якщо його оберуть. Майбутній перший міністр змінить на цій посаді союзника ЛГБТК+ Марка Дрейкфорда, який пішов у відставку в грудні.

Майлз пригадав, як це було – рости в консервативному суспільстві у 1980-х роках, будучи ЛГБТК+ людиною. “Я дуже відчував себе аутсайдером, не бачив свого місця у світі. Жодна частина мого життя не говорила мені, що це нормально і нормально відчувати себе так, як я відчував“, – розповів він в інтерв’ю виданню Mirror.

“Це був час, коли у нас був уряд Торі (ред. Консервативна партія), який знаходив нові способи гомофобії та утисків людей з ЛГБТ-спільнот, – пояснив Майлз. “Для молодої людини, яка в той час намагалася знайти своє місце у світі, це було вороже середовище”.

У 1988 році за часів правління Маргарет Тетчер було запроваджено суперечливий і гомофобний закон, відомий як “Розділ 28”. Стаття, запропонована урядом Тетчер, забороняла місцевій владі та школам просування гомосексуальність.

Законодавство було остаточно скасовано у 2003 році. Але консервативний уряд, схоже, повторює історію, запроваджуючи ворожий проект рекомендацій щодо підтримки транс- та небінарних учнів.

У посібнику йдеться про те, що вчителі не повинні використовувати обрані займенники, дозволяти доступ до одностатевих приміщень у правильній гендерній формі і навіть аутити таких дітей.

Для Майлза можливість стати першим відкритим геєм, який обійме таку високу посаду у Великій Британії, “була б дуже значущим моментом”.

“Я думаю, що також важливо, щоб політика – політика Уельсу, політика Великої Британії та інших країн – була більш репрезентативною і більш представницькою, ніж зараз, тому що молоді люди повинні дивитися на своїх громадських лідерів і відчувати, що вони могли б виконувати ці ролі в житті”.

Члени валлійських лейбористів обиратимуть, хто очолюватиме партію наприкінці цього тижня, і політик Вон Гітінг також бореться за цю роль. Переможець буде оголошений 16 березня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією