Церква Албанії про одностатеві шлюби: Протиприродне не можна зробити природним за допомогою закону

Албанська Православна Церква висловила власну позицію щодо шлюбу між одностатевими парами. Зокрема, Церква заявила, що увічнення людства було засноване на двох статях та їхньому союзі.

Про це йдеться у заяві: “Жодна культура, релігія чи правова система (на кшталт Солона, Платона та ін.) не інституціоналізувала гомосексуальне співжиття як шлюб. Неприродність не може бути зроблена природною за допомогою правових норм. Навпаки, такий закон ображає створіння“.

Повний текст заяви Албанської Православної Церкви читайте нижче:

Щодо визнання законом гомосексуального співжиття шлюбом, Православна Автокефальна Церква Албанії заявляє:

Добре відомо, що увічнення людства було засноване на двох статях та їхньому союзі.

Жодна культура, релігія чи правова система (на кшталт Солона, Платона та ін.) не інституціоналізувала гомосексуальне співжиття як шлюб. Протиприродність не може бути природною за допомогою правових норм. Навпаки, такий закон ображає створіння.

Це не є суспільним прогресом, а радше зіткненням з природним порядком, що розглядається як занепад. Церква зобов’язана чітко формулювати значення і відстоювати цінність шлюбу, підкреслювати важливість сім’ї та дітонародження відповідно до своїх священних текстів і багатовікової традиції (як було заявлено на Святому і Великому Соборі Православної Церкви на Криті в 2016 році).

Тирана, 15 січня 2024 року

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією