Bild: Збірна Німеччини розкололася на два табори на теми Баварії та ЛГБТ

Буря у Німеччині після вильоту збірної з Чемпіонату Світу не вщухає, статті та новини на цю тему не припиняються. В черговій Bild повідомив про суперечки та роз’єднаність у таборі збірної через різні теми. Зокрема – переваги гравців “Баварії” та підтримки ЛГБТ. Як повідомляє відомий таблоїд, збірна практично розкололася на два табори – гравців “Баварії” та інших.

Згідно з словами Bild, головний тренер Хансі Флік довіряв гравцям, яких він тренував в Мюнхені в 2019-21 роках і, як вважають гравці з протилежного табору, надавав їм незаслужену перевагу. Зокрема, подив викликала заміна Ілкая Гюндогана на баварця Леона Горетцку у матчі проти Японії, після якої суперник влаштував камбек. Також не подобалася зайва, на думку табору, довіра екс-баварцю Нікласу Зюле, незважаючи на його помилки.

Крім того, виникли суперечки навколо питання про надягання пов’язки на підтримку ЛГБТ та інших жестів на підтримку цього руху. Мануель Нойєр та Горетцка гаряче підтримували, більшість інших гравців під керівництвом Гюндогана не погоджувалися.

У матчі проти Японії у стартовому складі грали п’ять гравців “Баварії”, у матчі проти Іспанії – шість, у матчі проти Коста-Ріки – сім.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією