50 муніципалітетів Ізраїлю бойкотували анти-ЛГБТ-політику міністра Маоза

Понад 50 місцевих влад в Ізраїлі оголосили, що вони не співпрацюватимуть із вкрай правою партією «Ноам» Аві Маоза, який виступає проти ЛГБТ, 3 грудня пише Jerusalem Post.

Згідно з коаліційною угодою між «Лікудом» і «Ноамом», підрозділ зовнішніх програм та розвитку партнерства в міністерстві буде передано до канцелярії прем’єр-міністра, а потім передано до відома

Маоза. Голова «Ноам» часто висловлював крайні позиції щодо ЛГБТ-спільноти та прав жінок.

Оголошення про угоду викликало серйозне занепокоєння в органів освіти, батьків та учнів із спільноти ЛГБТ, які побоюються збитків для областей, які допомагають запобігти упередженням проти меншин.

Маоз також нещодавно заявив, що консультативний відділ начальника штабу з питань становища жінок в армії має бути скасовано.

До заклику приєдналися муніципалітети Рош-ха-Аїн, Арад, Рішон-ле-Ціон, Рамат-Ган, Кір’ят-Бялік, Холон, Хайфа, Тель-Авів-Яффо, Нешер, Ашдод, Ганей-Тіква, Бат-Ям, Ход- ха-Шарон, Зіхрон-Яаков, Нес-Ціона., Кір’ят-Воно, Гіватаїм, Мевазерет-Ціон, Алфей-Менаше, Рамат-ха-Негев, Кфар-Шева та Герцлія.

Про свій намір виступити проти Маоза також заявили Рамат-ха-Шарон, Ешколь, Емек-Хефер, Мате-Єгуда, Ізреельська долина, Гезер, Кірьят-Тівон, Даром-ха-Шарон, Кфар-Йона, Неве Моноссон, Тель-Монд, Савьйон, Пардес-Ханна, Гільбоа, Хоф-ха-Кармель, Мегіддо, Гіват-Бреннер, Рамат-Ішай, Пардесія, Мета-Ашер, Рамат-Ішай, Йоав, Кочав Яір-Цур-Ігаль, Єхуд, Бней-Шимон, Ібн -Єхуда, Верхня Галілея, Завулон та Менаше.

Реакція в Тель-Авіві не обмежувалася одним лише мером Роном Хульдаєм, який відгукнувся одним із перших.

Глава управління освіти муніципалітету Тель-Авіва Ширлі Рімон Браха після передачі повноважень Маозу надіслала адміністрації міста листа, в якому говорилося: «Це не другорядна подія — це адміністративна драма, яка може також перетворитися на ціннісну драму. Я вважаю, ми всі побоюємося одностороннього і крайнього політичного втручання в контент, який вступає до шкіл».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією