Зустрічаємо КиївПрайд 2024. Реєстрацію відкрито

16 червня у Києві відбудеться Марш КиївПрайд. Востаннє він проходив у столиці ще у 2021 році.

«Єднаймося заради рівності та перемоги» – таку тему Маршу запропонувала команда КиївПрайду після консультацій з ЛГБТК+ спільнотою та представни_цями організацій громадянського суспільства.

Довгі 2 роки КиївПрайд не виходив у міський простір, попри своє первинне призначення. Весь цей час ЛГБТК+ люди, як невід’ємна частина українського суспільства, волонтерили, збирали кошти, донатили, турбувалися про своїх рідних і інших людей, допомагали постраждалим людям і тваринам, воювали і гинули в цій боротьбі. Настав час заявити про наші права. Настав час показати усьому світу, що українське суспільство впевнено крокує назустріч демократичним цінностям.

Враховуючи виклики воєнного часу, цього року Марш КиївПрайд відбудеться у київському метро. Організатори наразі знаходяться в контакті з Національною поліцією, поліцією міста Києва та Міською військовою адміністрацією задля забезпечення безпеки учасниць і учасників Маршу.

З безпекових же міркувань, у Марші зможе взяти участь обмежена кількість людей. До нього зможуть долучитися не більше 500 людей, серед яких активіст_ки, представни_ці ЛГБТК+ та правозахисних організацій, волонтер_ки, представники та представниці посольств та міжнародних правозахисних організацій тощо.

❗️Місце та час проведення заходу буде повідомлено людям, які попередньо зареєструються і будуть погоджені безпековою групою КиївПрайду 2024.
Ми знаємо, скільки тисяч з вас бажають долучитися до Маршу. Нас надихає, що так багато людей прагнуть виходити на прайд за рівність для всіх, за наші права та свободу.

У той же час ми знаємо, що проти нас воює держава-терористка, про це свідчать цілеспрямовані обстріли скупчення цивільних людей. Саме тому ми можемо запросити на Марш лише обмежену кількість людей.

👉 Ви можете заповнити форму для участі у Марші у першому коментарі. Передбачено дві форми реєстрації: для організованих колон та для індивідуальної участі.

Ми заохочуємо і закликаємо формувати свої організовані колони, адже це допоможе у забезпеченні безпеки для всіх учасниць та учасників. Колони можуть формувати не лише організації, але й будь-які неформальні об’єднання чи ініціативи.

👉 Якщо ви представляєте ЗМІ та хочете взяти участь у Марші, будь ласка, напишіть нам повідомлення і ми поділимося деталями щодо акредитації.
Також запрошуємо всіх охочих на Благодійний освітній фестиваль КиївПрайду, який відбудеться 9 червня. Посилання на реєстрацію:

Реєстрація колон на Марш: https://forms.gle/ohGN8c3yfkxBijbn7
Індивідуальна реєстрація на Марш: https://forms.gle/FD1vuDdFU9Xk4moA7
Реєстрація на Фестиваль: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBC4-d473x9x52jqTJtgPuV9h1jGUliVdivzWINR-HA2UtIA/viewform

Сподіваємося на ваше розуміння і продовжуватимемо нашу боротьбу! Бо тільки в результаті нашої сумлінної праці, настане той день, коли українські площі і міста наповняться людьми із прапорами різних спільнот, які святкуватимуть різноманіття, рівність і свободу у своєму домі – Україні.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар